| a3e6u9 a întrebat:

Problemă alegere categorie:
http://i.imgur.com/AwvIleO.png

Cu ocazia asta, puteți să-mi mutați întrebarea precedentă la categoria corectă: literatură.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

După ce ţi-am răspuns, a3e6u9, am trimis link-ul cu întrebarea ta Cristinei şi am rugat-o să rezolve problema, căci este deranjantă pentru mulţi.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu una, sper că e doar o eroare de-a lor, care în curând va fi eliminată, nu vreo decizie conştientă, căci nu pare deloc logică.

O să-ţi mut întrebarea imediat.

| a3e6u9 explică (pentru NOname):

Multumesc. happy

Sigur e eroare, dar ma mir ca nu au observat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Sa stiii ca si imi mi-a aparut intrebarea de ieri la parentingDar cam in cinci minute am vazut-o mutata la locul ei.
Nu am inteles amestecul ala de muzica /literatura/parenting

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Vad ca s-a reparat eroarea...destul de repede!

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Aha.

| NOname a răspuns (pentru a3e6u9):

După ce ţi-am răspuns, a3e6u9, am trimis link-ul cu întrebarea ta Cristinei şi am rugat-o să rezolve problema, căci este deranjantă pentru mulţi.

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Iti multumim pentru sesizare, problema a fost remediata.

Alexandra - TPU