| Yamx a întrebat:

Punctele pentru intrebarile puse nu se afiseaza in paranteza de la "ultimele 7 zile"?

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pentru întrebări nu se oferă puncte; doar pentru răspunsuri.

| Yamx explică (pentru hideaway):

Undeva scria ca o intrebare = 10 puncte.

| RainOfColors a răspuns (pentru Yamx):

Unde?:S Intra pe profilul tau si uita-te la punctaj. Acolo iti vor aparea punctele primite pentru intrebari si vei vedea ca sunt egale cu 0. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| hideaway a răspuns (pentru Yamx):

thinking
Unde scria?

| Yamx explică (pentru hideaway):

Nu-mi amintesc dar stiu ca scria undeva pe site, doar n-am inventat eu asta de capul meu.