| Fatamuntilor a întrebat:

Exista o limita a intrebarilor/ raspunsurilor sterse de admnin in care utilizatorul poate fi sancionat?
Sau se pune problema unei sanctiuni in acest caz?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu atât numărul postărilor şterse de admini contează, Angy, cât gravitatea şi persistenţa lor.

De vreo săptămână, două se face pe TPU o ştergere masivă de întrebări vechi cu tot cu răspunsuri (majoritatea de dinaintea introducerii regulii legate de piraterie); şi mie mi-au dispărut peste o sută de răspunsuri în ultimele zile şi peste câteva mii în total, dar majoritatea erau inofensive. Altul, în schimb, îşi poate face contul astăzi, să înjure vreo două ore şi a şi zburat de pe site.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Eu ma,, laud'' cu vreo 200, dar nici nu am vechimea ta...
Majolitatea raspunsurilor mi-au diparut odata cu intrebarile, iar de injurat (la mine), nu se pune problema.Merci de lamurire.

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am peste 2000...deci nu, nu cred ca exista o limita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Angy...nu exista asa ceva in regulament...totul depinde de admine.Mult noroc.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu.Imi disparuse azi o multime de raspunsuri...Si cred ca nu numai mie.
Seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, mamaitza Angycut! big grin
Iti confirm si eu.
Nu conteaza decat daca acele postari sunt jigniri/injuraturi frecvente in postarile de zi cu zi. Atunci chiar primesti avertismente/suspendari. Altfel, poti strange si 1 milion de postari sterse pe langa doar vreo 20 care ar fi suficiente pentru sanctiuni.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Incep sa te plac, pe bune...:rolling on the floor
Sincer, nu as face fata la vreo 800.000 de nepoteilaughing
Imi ajung pe cei personali (de la surori)

| edit28 a răspuns:

Nu prea este specificat.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Uita-te jos de tot la punctul 41.

| Fatamuntilor explică (pentru edit28):

Cunosc regulamentul; nu scrie nimic cu privire laacest lucru!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu cred. am facut o data un cuncurs cu chestia asta laughing. o persoana avea peste 1000 de raspunsuri sterse. cu astea spune, nu cred ca e o "limita".

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Am vazut ca se face,, curatenia' de iarna -primavara pe site, azi mi-a disparut o multime de raspunsuri (inclusiv o funda) si na. ma gandeam si eu...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ti-a disparut o funda!? sad
Hai, lasa capul pe umarul meu, usor, usor...ca o sa treaca sh, sh, shhh.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Glumeam, brerolling on the floor
Am destule, am si de dat... cine de inscrie?

| stefanvladvlad a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista o limita