| madalina2222 a întrebat:

Sall! TPU, imi puteti explica si mie treaba cu oracolul n-am mai intrat de mult si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| madalina2222 explică (pentru CautNume):

Mersi pentru raspunusuri dar mi-ati dat aceleasi si acum nu stiu cui sa-i dau funda

| CautNume a răspuns (pentru madalina2222):

Cu placere! Cand ti-am raspuns nu-mi aparu-se raspunsul lui NOname.Nu conteaza funda, ma bucur ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| madalina2222 explică (pentru NOname):

Mersi pentru raspunusuri! dar mi-ati dat aceleasi si acum nu stiu cui sa-i dau funda.

| NOname a răspuns (pentru madalina2222):

Important e că te-am putut ajuta.
Iar cocarda, pentru mine personal, nu prezintă niciun interes. Insist s-o păstrezi pentru cineva care are nevoie.

N-ai pentru ce și o zi bună.