| SmigalNexus a întrebat:

Salutare TPU am o problema va rog ajutati-ma. Am avut o cearata cu o femeie. Si eu pe femeia aia am injurat-o si a zis ca ma spune la diriginta sa ma exmatriculeze va rog Spuneti-mi poate sa faca ceva

Răspuns Câştigător
| IJustDeath a răspuns:

Nu cred ca are ce sa îți facă, adică nu este vreo legătură cu școala, nu îți mai face griji

| SmigalNexus explică (pentru IJustDeath):

Multumesc Pentru raspuns

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde daca e o persoana care munceste in scoala, atunci poate sa iti scada nota la purtare din motiv disciplinar, daca nu atunci nu poate sa iti scada nici macar nota la purtare iar de exmatriculat nici nu se pune problema