| lucy20113 a întrebat:

Salutare TPU, am cea mai mare problema, sper ca ma puteti ajuta cu niste sfat-uri, deci voi ce ati face daca un copil cand era mai mic cam pe la 8-9 ani a injurat o femeie, iar peste cativa ani se impreteneste cu nepot-ul acelei femei si il cheama la el sa doarma si ii zice de ce a injurat-o sau chestii ce ar trebui sa faca tipul? rolling on the floor funda

Răspuns Câştigător
| Bordei_Verde_Madalin_1994 a răspuns:

Sa isi ceara scuze in primul rand si dupa aceea sa ii explice ca era mai mic si nu era constient de ceea ce zicea.
Sper sa te ajute sfatul.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Alea erau copilarii. Sa speram ca acum i-a venit mintea la cap.

| Liviu a răspuns:

Pai sa te umfle rasu, eu am patit-o si asta am facut, ma umflat rasu si am inceput sa rad, si aia se uita l mine si a inceput sa rada si ea.