| anonim_4396 a întrebat:

"Sunteti site de cultura? Luati site-ul de cultura si bagati-l in duba". Unii dintre voi (cred ca destui) stiu despre ce vorbesc.
Mai oameni buni (sau nebuni), cum ar fi reactionat "jandarmul atomic" daca tinerii aia spuneau ca sunt useri de pe TPU?

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

TPU? Ce-i ala? Ba, tu iti bati joc de mine? Luati-l pe TPU asta si bagati-l in duba pentru ingrijiri medicale! Hai, hai pa facebook! Auzi la el...TPU! Ce o mai fi si ala...

| MMihai a răspuns:

Exceptând inginerii militari și medicii militari șamd, în general militarii nu sunt capabili, să gândească logic, ei fiind numai „ cizme în cizme".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult ca sigur ca i-a trimis la duba, pentru ca nu i-a luat in serios. Acum, daca ziceau de TPU, cred ca nu-i mai trimitea la duba, ii lua la bataie direct, ca nu stiu sa scrie laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Cred ca ar trebui sa luam in calcul o eventuala testare gramaticala (cat de cat), in caz ca ne baga astia la duba laughing
Nu ca ar avea cine sa ne corecteze, din randul jandarmilor atomici, acesti luptatori plini de cultura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt aproape sigur că era doar ironic. Nu știu de ce a devenit așa virală duma asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ironie la greu. Cred ca era unul dintre putinii jandarmi care isi merita salariulwinking