| Fatamuntilor a întrebat:

Tu de ce ti -ai facut cont pe TPU? Excluzand motivul clasic pe care toata lumea(teoretic) il invoca; de a ajuta sau de a fi ajutat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si din motivele spuse de tine dar de multe ori si din amuzament Deja m-am convins de modul de gandire al adolescentilor de azi de pe site.Care difera foarte mult de o gandire normala pentru varsta lor.Ma refer la cele despre sex.Tpu chiar a devenit un hobby pentru mine. Zilnic, cand deschid laptopul, este al doilea loc unde intru. Dupa yahoo mail.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Raspuns clasic dar acum intru mai rar pentru ca am alte lucuri mult mai importante de facut care sa nu ma indispuna ca aici, pe site.
Nu traiesc din "profitul" adus de TPU.
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Din curiozitate.
Fiul meu intra mereu pe site si, nelinistita de frecventa si timpul pierdut aici, am vrut sa stiu ce face...
Acum, m-am imbogatit cu inca o dependenta, dar macar e una pozitiva!
happy

| OnuOnulică a răspuns:

Ca să le demostrez la toţi că sunt cel mai bun.

| Mădă0611 a răspuns:

Primul cont, nu mai stiu, nu mai stiu nici nickname-ul laughing, asta l-am facut pentru ca ajungeam fara sa vreau pe forum si vedeam raspunsuri "reinstaleaza-ti windowsul", raspuns care pe mine m-ar enerva, pentru ca asta inseamna reinstalat si personalizat iar programe, dar nu mi-am facut chiar atunci, pana am dat peste o intrebare despre un anumit program si subtitrare, despre care toata lumea zicea ca nu o incarca, dar eu fix cu acel program ma uitam pe atunci la filme, si m-am enervat. laughing

| Jipa95 a răspuns:

Din placerea de a ajuta cat mai multi oameni. Este un sentiment placut, o data si o data poate se intoarce roata si voi fi ajutat si eu la randul meu cand voi da de greuwinking

| LTAA a răspuns:

Pentru ca automobile.

| wolder a răspuns:

Ca sa aflu repede lucrurile ce ma preocupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer?
Din plictisealăăă.
Dar a devenit un hobby acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, motivul pentru care mi-am facut cont pe site-ul TPU a fost pentru ca chiar aveam nevoie in acel moment de ajutor(desi ''am dat'' peste site pur-intamplator!).
Dupa ce ''mi-am rezolvat problemele'' si am descoperit ca siteul uneori(virgula) iti poate fi de ajutor am inceput sa raspund si eu intrebarilor altor utilizatori din diverse ''motive'' unele invocate de tine:plictiseala, dorinta de a ajuta etc...
Ps:nu e primul meu cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot scrie aici din ce motive. Daca vrei sa afli motivul pentru care mi-am facut cont pe TPU, cere-mi sa iti scriu in mesaj privat. Aici nu pot spune.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Stiu; am trimis cerere de prietenie cu mesaj cu tot

| piratuu a răspuns:

Eu unul mi-am facut cont ca sa-mi formez un nou hobby si din amuzament.

| SilverF8ith a răspuns:

Detin informatii, cunostinte, experiente pe care doresc sa le impartasesc cu alti!
happy

| Winchester308 a răspuns:

Asta a fost cum cativa ani, nu mai stiu sigur... voiam sa-ntreb ceva, nu mai stiu ce dar am ramas atras de categoria D/S si dupa aceea de Religie in fata carora T/A este nimic...
Practic, intram pe site-ul asta sa rad.