| Cireașăăăă a întrebat:

Ma roade o intrebare de mult... Care a fost motivul pentru care v-ati facut cont pe TPU?

13 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Pen`ca din prostie.Cautam sit-uri porno si cu muzica rock, si am dat de TPU(asta fiind prin noiembrieanu` trecut).A durat ceva pana sa-mi dau seama cum fac cont.M-am dus direct la T/A si acum sunt aici si va injut.
PS:imediat fac 1 an de TPU.

| PotcaPădurii a răspuns:

Pai m-a ros și pe mine curiozitatea(rău de tot, aproape am rămas fără corp) sa vad ce e TPU, și primele 6 luni nu am înțeles nimic, apoi am ajuns la trivia amuzante(care m-a băgat rău în ceata) și de atunci am rămas aici, asta după ce mi-am schimbat numele în IAmTheSpider.

| MyObsession a răspuns:

Cum ziceam.
Vroiam sa devin mare NOName.
pana in septembrie am ramas proasta
Nu stiam ce e t/a...Si m-am bagat si eu in seama si. uite-ma -.-

| Mişaaa a răspuns:

Şi pe mine mă roade un răspuns de mult...

sau nu.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Pai era sfarsitul lui mai si inceputul lui iunie.Nu aveam prieteni care au vazut Saw 7(sau 3D) si asa ca mi-am facut cont ca sa-ntreb asta.Si din pacate, am ramas

| NumePublicAnonim a răspuns:

Mi l-am facut pentru a-mi bate joc de unii colegi care au si ei cont pe TPU.bineinteles ca la inceput am folosit Id-ul unei colege ca ii stiam parola, dar apoi l-am schimbat

| Dumnezău a răspuns:

Sami gasesc gagica mancavas!

| Loveis4free a răspuns:

Ploua afara si prima categorie pe care am vazut-o a fost T/A. iar de-atunci bantui pe aici

| GhostStar a răspuns:

Prostie mode on"habar n-am
prostie mode off"

| mona a răspuns:

Eu mi l am facut intamplator...si am ramas

| Slim a răspuns:

*Se scarpină-n cur*
Ăăăăă. thinking

| KostaKhe a răspuns:

Sincer,de chichi.Umblam pe calculator si dintr-o dat am vazut Inregistrate.Si da-i inregistratrea cu Ofiteru' Radu.