| Misspink2000 a întrebat:

Unde se duc punctele de la oracol? In punctajul tau? Multumesc anticipat! vot

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Ce scrie în paranteză, cu "? in ultimele 7 zile" se referă la activitatea ta pe TPU, întrebări și răspunsuri. Nu are nicio legătură cu oracolul. Acele puncte se adaugă punctajului final, care te va ridica în clasament.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ele sunt adaugate la punctajul tau.
Punctele reflecta activitatea ta pe site si te ajuta sa cresti in clasamentul TPU http://www.tpu.ro/useri

| CautNume a răspuns:

Da, la punctajul tau.Maine vei vedea cate puncte ai pentru ca actualizarea se face doar o data pe zi.

| Musique a răspuns:

Ar fi tare să ajungă la mine. laughing)
Punctajul tău se adaugă la tine, al meu la mine, și tot așa.
Baftă.

| Graftzoor a răspuns:

Da, punctele din Oracol se pun in punctajul tau.

| Misspink2000 explică:

Mie nu mi-au s-au dus acolo! La mine la punctajul de la profil scrie 0 in ultimele 7 zile si eu am raspuns la toate intrebarile din oracol!