| nimeeee a întrebat:

Vreau sa stiu ce inseamna funda aia...adica medalia sau ce?

Răspuns Câştigător
| InYourMemories a răspuns:

Ai vazut vreo data curse de cai?laughingcand primesc fundite din astea. da le poti spune medalii. ele sunt primite daca persoana care a pus o intrebare este foarte multumita de raspunsul primit. sper ca ai inteles tuhappy

| nimeeee explică (pentru InYourMemories):

Da...asa credeam si eu dar nu eram sigura! mersii.

| InYourMemories a răspuns (pentru nimeeee):

Cu placerehappy

| InYourMemories a răspuns (pentru nimeeee):

Si mersii de fundita

| nimeeee explică (pentru InYourMemories):

Cu placerewinking

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Hristos a înviat!
Dintre toate răspunsurile de la o întrebare, câştigător este acela care se dovedeşte a fi cel mai inteligent şi cel mai de folos pentru persoana care a pus întrebarea, fie prin desemnare în mod automat în funcţie de voturile pozitive, fie de persoana care a pus întrebarea, apăsând pe panglica din dreapta răspunsului dorit, şi răspunzând la mesajul care îi va aparea, cu OK.
Funda valorează 100 de puncte.
Citeşte şi...
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente