| anonim_4396 a întrebat:

12 noaptea ...intra cineva peste tine in casa ( presupunem ca un hot ). CE faci?

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Ma ascund sub pat si daca vine dupa mine ii trag o paleta de ramane jos,apoi chem politia, politia il baga la inchisoare, iar eu il vizitez aducandu-i cate o palma.
fundita? plz

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Freeze!
*hotul ingheata*
Acum ma simt ca ala din "Masca"
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| giuly a răspuns:

Oh hey, how's it goin'?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Loc in pat langa mine.

| Elena1234456 a răspuns:

Tip dupa tata laughing.

| Pisicuța a răspuns:

Il amenint cu:
-Am tigaia pregatita, plus un ghiozdan cu 3 mii de carti in el.te avertizez, ai grija.
Daca nu pleaca mai repede scot tigaia si ii frig una-n cap.

| Doddel a răspuns:

Pai am bata pregatita dupa pat + adrenalina care-ti curge prin vene ii dai de-l zapacesti + militia si la revedere.

| Rapture a răspuns:

Bine mersi.
Tu?

| Vulvatron a răspuns:

Dau cainele pe el laughing)

| marius1999m a răspuns (pentru Vulvatron):

Daca iti omoara cainele?

| AlexandraSmiley a răspuns:

Iti dai seama ca paralilez de frica...Da vine iubitu si il bate de ii sar capacelerolling on the floorSa mor da nu am ras cu lacrimi la povestioara talaughing. Serios as face pe mine de frica...laughing

| VampireღOnyx a răspuns:

Daca ii unu hot.ce sa mai
?laughinglaughing! glm.ii zic: am prieten mai mare decat tinelaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma duc la el si ii zic :
- Ce dracu cauti ma aici? Ce-i casa mea, adapost de catei?
Apoi pana la urma imi trce supararea si il amenint cu acadeaua ca daca face o miscare il musc. El are pistol, dar n-are gloante...dap, ce mai hot. Dupaia mergem la o cafeluta si stam la taclale. Dupa ma gandesc sa chem politia. Pana atunci tragem 10-11 tigari si mergem sa ne ascundem in dulap. Cand vine politia le furam masina si mergem prin oras. Dupa ce ne cheltuim aproape toti banii, ne amintim ca amandoi avem nevoie la buda...da e buda de aia cu taxa oh go on Si atunci ne gandim ca e timpul ca una dintre noi sa faca in tufis. Pana la urma tragem o partida de wrestling si castig eu ( bineinteles ). Eu merg la buda, si cand ies realizez ca hotul a plecat - probabil s-a suparat da na, ce sa-i fac. Merg acasa si imi inec amarul in suc. E 37 ianuarie :ce zi trista laughing ( T/V si putin SF big grin )

Mama, ce poeta sunt! oh go on fundita, am uitat sa mentionez ( raspunsul meu nu se pune big grin dar vroiam sa raspund happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac si alte raspunsuri laughing aveti vot ca m-am distrat pe cinste!

| Laurentiuuu a răspuns:

Ii dau de il Julesc

| Madalin202 a răspuns:

Sincer am fost la lupte de strada(5 ani) Box(2ani)...ce mai ca il caraţuiesc de il gasesc toţi sfinţii!

| marius1999m a răspuns:

Eu mi-as cumpara un cater
si il astept dupa colt si il pun la gat.

| Anonim_unul_1909 a răspuns:

Pai, de exemplu ar merge treaba cu o sulita romana de 20 de cm sau alta arma de intimidare. Pe la mine in cartier incepe invazia de infractori... si dupa ce voi avea sulita(peste aprox 2 luni) abia ii astept sa vina...NU UITA! >> THIS IS SPARTA!