| LordBolton a întrebat:

A - III - a parte din povestea mea de revelion (cred ca la partea 5 o inchei)

Deci (fara deci) eu si Ani28 am urca in Furia Mov si am pornit pe sosea dar ne-am ciocnit de o alta masina.

Ani28 : - Ce ra*at?

Am coborat din masina sa vedem ce s-a intamplat si i vedem pe ww2EXPERT.

Ani : - Nu tu iar.

eu : - Ce cauti aici in mijlocul strazii cu furia rosie? *spusem eu in timp ca imi fixam masca inapoi pe fata *

ww2EXPERT : - M-a sunta Ashadow si mi-a spus ca a ramas cu masina intr-un sant si am incercat sa ajung la el, dar am ramas fara benzina.

eu : - Poti veni cu noi.

Ani28 *care ma trasese de camasa dupa ce mi-am spus replica* : - Nu vreau sa vina asta cu noi.

eu : - De ce nu?

Ani28 : - Va trebui sa il vad pe ala care nu stie decat rime si istorie.

ww2EXPERT : - Iar tu, nu sti decat RObotzi.

Ani28 : - Tu...

eu : - Gata! Il ajutam pe Expert sa il salveze pe Ashadow si dupa mergem dupa Zurick.

Ani28 *suparata* : - Mda, atunci sa mergem.

In alta parte a T/A :

Ayako : - Nu scapam cu viata de Musique.

Robotelul : - Nici eu de...

Kalla : - Te rog nu mai spune de Subway Surf.

Robotelul : - Vroiam sa zic de tzaganul ala cu replica lui.

Tzganu' : - Telyefonyi?

Ayako : - Si putea sa fie si mai rau?

Dar apare o ninja in fata lor si isi scoase katana.

lovemovies4evr : - Nu veti scapa vi.

Roboteul : - Sa mori tu.

lovemovies4evr isi indrepta katana catre Robotel.

lovemovies4evr : Mai ai indoieli?

Musique care tocmai ajunsese acolo cu ceilalti ninja isi scoase nunceagu.

Musique : - Moarte frumoasa! **

Dar in departare se vedea o caruta care era trasa de niste oameni.

Kalla : - Priviti, e o caruta in departare.

Musique : - Si chiar crezi ca o sa te cred?

Caruta era trasa de 15 tzgani invinetiti, care ii biciuia Turbox. Apoi Musique si armate ei de ninja au fost loviti de caruta.

Ayako, Robotelul si Kalla *in cor* : - Turox esti viu, ce s-a intamplat acolo?

Turbox : - Cand ati plecat : (intram in amintirea lui Turbox)

"Imi faceam treba lovind tzgani, dar dupa o vreme am obosit si ei au aprins petardele si erau gata sa le arunce in mine, dar am gasit pe jos un sapun si am zis :

Turbox : - Vreti sa mai fiti jegosi sau sa va atinga sapunul?

tzganii : - Te imploram nu sapunul!

Turbox atunci faceti tot ce vreau eu, primul lucru trebuie sa facem ceva cu caruta voastra..."

Ayako : - Ce frumos.

Turbox : - Am auzit ca se organizeaza un eveniment numit Exceelion.

Kalla : - Hai sa mergem.

Crucifie si Suiti merg la Exceelion. Ele vad doua garzi.

Cristina304 : - Biletele de invitatie de la Exceel. *apoi isi intinse mana*

Chamberlin : - Daca nu, nu intrati *si isi scoase pulanul*

Pe acolo trecea JustHappiness care probabil mai cauta ceva de mancare pe la petrecere.

JustHappiness : - Hai lasati-le sa intre e loc pentru toti.

Sweeti si Crucified au intre la petrecere si au inceput sa converseze :

Sweeti : - Deci ce mai zici.

Crucified : - Bine, as vrea sa ii pot omora pe aia cu intrebarile legate de xat.

Dar pe scena apare o persoana.

UniverseIsMyLimit : - Trebuie sa va anuntam ca Exceel vrea sa spuna ceva.

Pennyy : - Iar perversu ala.

Shooty : - Eu sunt mai pervers intr-o zi decat o sa fie el in toata viata. *si isi soase papusa gomflabila*

Exceel se urca pe scena cu un zambet malefic ceea ce arata ca nu avea sa fie de bine...

Va urma.

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Imi place.
Astept sa vad care m-a rapit...

| suităr a răspuns:

Yaay,fratele meu scapă cu viață.

| Kalla a răspuns:

Am ras cu lacrimi : )))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"A - IV - a parte"? Partea a - III - a de ce nu există?

| JustHappiness a răspuns:

Bravo! happy

| MIRUNAmyra a răspuns:

Super,de ce sa te opresti la 5 opreste-te la 10. Dar incearca sa bagi si tu cat mai multi utilizatori.(eu)laughing