| LordBolton a întrebat:

Prima parte din povestea mea de revelion :

Era 31 decembrie 2013 (revelionul). Pe taramul T/A intr- o piata Ashadow isi facea cumparaturile :

Speed99 : - Cu ce va servesc domnule umbra?

Ashadow : - Doua baxuri de sampanie, 500 de petarde si..., *el se uita pe lista si citeste* o papusa Barbie.

Speed99 : - Papusa Barbie este pentru dvs?

Ashadow : - Nu, este pentru prietenul meu Exceel.

Speed : - Ok, ai grija de prietenul tau nu cred ca va ajunge prea departe. *spuse Speed pe o voce sincera *

Ashadow : - O sa am.

Apoi Ashadow se urca in masina. Pe drum vede o auto-stopista.

Ashadow : - Mno unde vrei sa te duc?

Crucified : - Catre sectorul A nr. 69.

Ashadow : - Cum zici.

Cruci se urca in masina.

In cealalta parte a T/A :

călutzunărăvăs si prietenii sai terorizau oamenii cum petardele lor, dar se intampla sa treaca si PresedintaSweetland pe acolo si sa fie atacata.

PresedintaSweetland : - Nu mai dati cu petarde sau...

călutzunărăvăs (in cor cu ceilalti) : - Sau ce o sa te superi si o sa ne ataci cu masinutele? Tzganco.

PresedintaSweetland : - Ai sa vezi. *in timp ce vorbea si-a pus mana in buzunar si a scoas un pistol electric*

călutzunărăvăs : - Fuga!

Dar el si ceilalti puradei nu au reusit sa fuga macar 3 metri ca Presedinta ii impuscase.

PresedintaSweetland : - Pentru voi sunt PresedintaSuitland.

Apoi ea isi continua drumul.

Seara la ora 23 : 50 petardele zburau peste tot, rachetele faceau atat de mult lumina incat ziceai ce era dimineata. Turbox, Kalla, Ayako, RobotelulAndroidDinTelefon vroiau sa ajunga la un loc sigur deoarece pe strazi zburau petardele.

Turbox : - Ma ocup eu de fraierii astia voi continuati sa mergeti voi fi in spatele vostru...

Sfarsitul primei parti.

Va Urma...

18 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Ooo,da poți să-mi zici Suiti in poveste, că-i mai scurt.
Poatei se intâmplă ceva geamănului meu sau mie că de nu...*scoate pistolul electric* laughing

| LordBolton explică (pentru suităr):

*Scoate 2 pistoale electrice* : ))

| Kalla a răspuns:

Nu-i rau dar sper sa ma faci sa vorbesc in a doua parte thinking

| αɴι28 a răspuns:

Ai facut tocmai ce ti-am zis sa nu faci!
Trebuia sa faci asa, de exemplu: "-Pentru voi sunt PresedintaSuitland, spuse Suiti impuscandu-i."
Pe mine cand ma bagi?

| LordBolton explică (pentru αɴι28):

In episodul urmator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai că ai început frumuşel. Promiţi că mă bagi şi-n a doua parte? ^-^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, nu mai pot, m-ai dat pe spate, super tare rolling on the floor
Uite un sfat prietenesc: RENUNȚĂ.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Subscriu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Așa te vreau cool

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici mami!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cu partea a 2-a!

| Foxyyyy a răspuns:

Multumesc ca (nu) m-ai bagat. laughing)

| LordBolton explică (pentru Foxyyyy):

Ii bag si pe ceilalti in urmatoarele parti laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru LordBolton):

Nu mai este nevoie.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Ai inceput fain.

| JustHappiness a răspuns:

Vezi poate îi bagi şi pe ceilalţi în următoarea parte. Apropo, povestea e super tare! rolling on the floor

| MIRUNAmyra a răspuns:

Ingrozitor detaliu cum ai put rata asta?! Eu nu sunt!laughing