| SergiuBoss11 a întrebat:

Acesta e prologul povestii a carei prime parti o voi posta diseara
O lume diferita fata de cea pe care o stim.arborele lumii fiind copac13.totul este relativ aici.
Personajul principal este nimeni altul decat Mieeez.de ce l-am ales pe mieeez? imi place mieeez!
Tema operei este drumul initiatic al lui Mieeez de la stadiul de novice la acela de om universal.
nu este o comedie,dar nici sf nu e, realitatea-i relativa.Probabil e mai mult trivia, iar dupa ce veti citi aceasta va veti schimba parerea despre tot.
De ce nu am postat acum prima parte? nu e facuta inca si trebuie sa merg si la bac.

23 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

uau
hypnotized

| KamaSutra a răspuns:

O poveste intreaga despre magarul ala... Wow, abia asteptstraight face

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da-mi report. big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Pentru?

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ca sa-mi stearga contul. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Nientongue

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Bine, bine, nu-l sterg. Nu de alta da' dupa ma trezesc cu tine la usa cu toporul in mana.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Neee,pun pe altcineva, nu vreau sa vad s..san... Intelegi tu nail biting

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma intreb, oare cand o sa-ti curga sange din nas, sau o sa te lovesti si-o sa curga, ce-o sa faci?

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Mi s-a intamplat asta rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Si ce-ai facut?

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Http://giphy.com/gifs/fainting-disney-1BtQuFnPDq8dW
dar inainte de asta ma uitam cum curgea tot mai mult si se strangea si... apoi mna;;)

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Zici ca inca mai esti suparata, huh? laughing
Atat? Hai frate, stateam sa curga cat mai mult dupa puneam sangele pe geamurile masinilor. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Eu nu sunt tu! din fericire I don't want to see

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ar fi ciudat...(no *** sherlock)

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Foarte,desi is curioasa sa stiu cum ar fi sa fiu baiat thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Si eu cum ar fi sa fiu fata. laughing (iti spun ca nu-i cine stie ce, doar o sa-ti sara ochii dupa toate bunaciunile care le vezi pe strada big grin )

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Bunaciuni? I don't want to see bleah.ca-mi vine sa vars cand le vad :-&

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Daca esti fata. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Da dar asa as fi o fata in corp de baiat, si ar fi cam acelasi lucru thinking

| KamaSutra a răspuns:

Chiar te rog sa publici povestea cat mai repede, asa ca sa-i fac in ciuda Mieeezuluitongue

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

De ce sa-mi faci in ciuda? laughing

| Mieeez666 a răspuns:

Te duci frumos in baie, iti dai o palma dupa ceafa, iti scoti ochiul stang, dupa ochiul drept, iti faci o poza si te arunci in acid sulfuric.