| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Afara sunt -25 grade si tu faci pipi afara, poate sa-ti inghete jetullaughing

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce am baie în casă?

| GroparuVesel a răspuns:

Gresit.Sunt 25 de grade sub zero cu regiuni partial insorite cu adverse de ploaie.Si este si un curcubeu frumos.Restul oamenilor au bai in casa.

Răspuns utilizator avertizat
| GroparuVesel a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Daca as fi ca mine in jungla, as trage bucuros un numar 1 ca sa imi fac pumnale din urina inghetata si sa omor animalele si sa tai copacii. Daca as fi bear grylls, as scoate un pahar din pastic si as da drumul la treaba, apoi as face inghetata din urina.

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns:

Ha ha! Port pempers!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol.

| ILoveTacos a răspuns:

Pai ar fi cam ciudat sa ma plimb cu rochia mea pe-afara, si de sub ea sa iasa o scluptura galbena din gheata.Cam de asta imi fac treburile in casa.

| SongokuJR a răspuns:

Nu mă fii atent... când vezi ca bate vântul din fata ta scoate-ți trompeta si fa chisu' restul vine de la sine