| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Ai calcat cu masina pisica vecinuluilaughing
Cum ti-ai cere scuze fata de el?

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Daca nu a vazut, il ajut sa puna afise cu pisica disparuta. Daca a vazut il calc si pe el

Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Crezi că mi-aș mai cere scuze?

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Nu ai menționat faptul că el vede incidentul.

Răspuns utilizator avertizat
| Frunziix3 a răspuns:

Eu am calcat masina cu pisica vecinului. O_o o_O

| GroparuVesel a răspuns:

Pisicile au 9 vieti.Se descurca.

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu i-as spune nimic. eu nu stiu si nu vad nimic.
daca ar fi sa-mi cer scuze i-as spune. sa vedeti domnule ce s-a intamplat. azi dimineata pe la ora 9. 9 si 10 am mers cu masina si s-a produc o extorsiune extorsionata si picsica dumneavoastra a alunecat datorita gravitatiei pamantului sub rotile masinii mele.

| DeyCj a răspuns:

I-aș da o bere să mă ierte și dacă nu i-aș fi merlit mâțu de tot i l-aș fi împăiat(glumeam desigur) și înapoiat.Succes

| pualmea a răspuns:

M-asi costuma si as zice ca sunt Gaspacio si i-as cere scuze in spaniola si i-asi lasa pisica la usa(daca te caci si in fata casei e bine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pare rău să-ţi spun, dar datorită faptului că ţi-am călcat mâţa cu maşina, eşti nevoit să-mi dai 50 de lei fiindcă mi-a murdărit roţile de sânge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as promite ca ii iau una albastra.

| Ho1 a răspuns:

Sorry

| Almássy a răspuns:

Nu mi-as cere scuze.dao naibi de mata. la multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveTacos a răspuns:

M-as duce la el si i-as spune:

"Scuza-ma, dar ti-am omorat pisica. Poti sa-mi trimiti invitatia la inmormantare pe adresa Iotiamomorat@pisica.scz.Nu sunt disponibila intre orele 10-24.Sa aveti o zi buna."

| Mokaxoxo a răspuns:

Eu as fugi depaaaaarte!

| Lora1 a răspuns:

Ia pune corpul pisicii int-ro cutie cu un biletel :
Scuze

Anonim
Si apoi i-as lasa-o la usa si apoi as suna la usa si as fugi big grin

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Nu a traversat pe la trecerea de pietoni, nu ai nicio vina, cainii sunt mai destepti, traverseaza pe treceri si la culoare verde a semaforului, cred ca a ti observant cu totii happy

| Xtal a răspuns:

N'am masina.

| KRIIIX a răspuns:

Dati-mi voie sa va zic o poveste vecine. Astazi pisica dumneavoastra a vrut sa se convinga in privinta celor 9 vieti si. a esuat laughing))!

| Raeste a răspuns:

Ii spun o poveste cu monstri

| SebyRufay a răspuns:

I-as spune ca a avut mare noroc ca nu i-am calcat si cainele!

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Calca-l si pe el ca sa nu iti mai ceri scuze.

| Zuke a răspuns:

I-as lua o alta pisica si i-as spune adevarul!

| Pandwa a răspuns:

Draga vecine..sa iti spun eu o poveste scurta..Deci..Era odata...Azi dimineata.O masina[in care ma aflam din pura intamplare, eu]care...ti-a calcat pisica. Sfarsit :]