| LordBolton a întrebat:

Ajutor! este o poveste lunga: deci azi m-am dus sa-mi iau mancare dar acolo am vazut dupa rafuri niste oamnei ciudati,m-am dus la ei
eu:salut stiti unde este popcornul,in ce raion?
ei:raghhh
eu:deci nu stiti?
ei:arghhh
dupa aceea au venit dupa mine si au vrut sa ma manance(cred ca erau zombi) am fugit si m-am urcat pe bicicleta, dar nu am scapat de ei sadsi am fugit am ajuns baricadat intr-o camera cu calculator sa va scriu...ce sa fac sunt la usi si la geamuri. ajutor ce sa fac? mentionez ca am la mine un cutit marehappy

33 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cheamă-mă pe mine! Eventual pe Chuck Norris.

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Vino repede iti dau si tie un cutit hai sa-i batem happy

| Furculingură a răspuns (pentru LordBolton):

Vin!

* Se înarmează cu pistoale si îşi pune armura din platină *

Sunt pe drum!

Pană de motor! O să întârzi puţin...

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Este si chuck norris acolo doarmea, dar l-au trezit si este furios happy

| Furculingură a răspuns (pentru LordBolton):

Atunci se descurcă singur oh go on

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Chuck Norris se ridica se aproprie si icepe sa distruga zombii, 10, 20, 30...100
eu scot shotgunul si incept sa trag in zombi 10, 20, 30...100
zombii devin mai multi Chuck scoate o grenada o aruca in zombii si boom toti zombii sunt distrusi happy si Ckuck Norris se culca si eu ma duc iar la alimentara poate mai dau de cinevahappy

sfarsit?

| Furculingură a răspuns (pentru LordBolton):

Da... dacă dai de vampiri, chiar că mă bag cool

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Ce ai tu cu vampirii? puppy dog eyes

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Poate in urmatorul episodhappy

| Furculingură a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Sunt urâţi.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Mă faci urâtă crying

| Furculingură a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Eşti vampir? :o
Mereu am vrut să arunc cu usturoi în vampiri devil

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Si eu happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Da, sunt
Şi nu toţi vampirii au ceva cu usturoiul. Urăsc acele zvonuri. Vampirii sunt superiori oamenilor.

| Furculingură a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Vrei să-ţi zic ce am cu vampirii? Un vampir mi-a omorât o găină odată...

Chiriţă, te iubeeesc crying

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Nu toţi vampirii sunt la felwinking

| Furculingură a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Tu cu ce eşti mai specială?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Da, sunt foarte specială big grin
Sunt vampir de gradul A (nobil) şi sunt foarte modestă.

| Furculingură a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

De unde vii? Twilight, TVD, Bona mea e un vampir?

| LordBolton explică (pentru 六兆年と一夜物語):

As vrea sa leg un vampir cu lanturi in dimineata de vara, sa vezi atunci distractie
flacari, urlete si in final mult scrumhappy

| LordBolton explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu te cred o data un vampir vroia sa ma omoare pentru ca imi mirosea gura a usturoisad

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Furculingură):

Din Vampire Knight big grin
Sau o combinaţie între toate care le ştiu (cărţi, filme, anime, seriale)

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru LordBolton):

Off, ce nu înţelegeţi că acele uvonuri nu sunt reale. Mie, cel puţin, pur şi simplu nu-mi place soarele şi mă simt mai bine seara. (asta chiar se aplică şi în viaţa reală)

| єχcєєℓ a răspuns:

Stai lin nu erau zombie, erau pirați și doreau să le scoți ceva din dinți cu cuțitul tău.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cât timp am aşteptat momentul acesta!
Vin după tine, stai liniştit! M-am pregătit pentru zombie toată viaţa mea.
Are cineva o coasă? E arma mea preferată puppy dog eyes

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Îl vrei pe Zangetsu al meu? Nu il dau oricui puppy dog eyes

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Îmi place mult de Zangetsu, dar eu chiar vreau o coasă. Poate o rog pe Maka să mi-l împrumute pe Soul laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ouu puppy dog eyes
Ce dulce eşti. Mersi :*

| ReaperxD a răspuns:

Huh ce ciudat din fericire am o armura si o pusca la mine vin si eu in ajutorbig grin Doar ca... nu am gloante. poate ai tutongue

| LordBolton explică (pentru ReaperxD):

Am gloante si pusca, pistol, armura veniti ca ii omor singur
o nu sunt peste 100 apocalipsa zombi... la lupta

| VladLungu a răspuns:

Cheama-l pe Fuego!