| Elena1234456 a întrebat:

Il iubesc si stie asta, chiar daca nu am fost niciodata impreuna (poveste lunga). Dar oare de ce continua sa vorbeasca cu mine? Sa citeasca tot ce scriu? Sa ma ajute sa ma schimb? Oare exista vreo sansa sa ma placa, chiar daca mereu neaga cand il intreb?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poate se simte bine alaturi de tine, poate te considera ca cea mai buna prietena a lui. Pentru ca daca era sa te placa, facea ceva.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Câți ani are? De ce e așa special când tu nici nu ai vorbit cu el despre asta? Care e faza cu plăcutul

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

Are maxim 12 ani si nu stie ce este dragostea si cu ce se mananca!

| Elena1234456 explică (pentru Xenya):

Are 17 ani.

| didi6b a răspuns:

Pai daca neaga, ori ii e teama sa recunoasca ori.

| strangersly a răspuns:

Te place foarte mult.