| DogMX a întrebat:

Alba ca Zapada
Poveste completa

(parodie)

De DogMX

A fost odata ca niciodata o regina frumoasa si desteapta pe nume Killy,care statea la fereastra si isi taia venele,iar cateva picaturi de sange au inrosit zapada de pe pervazul ferestrei.

Dupa cateva luni,Killy nascu o fetita...Din cauza pozitionarii incorecte a acesteia, imparateasa avu o nastere cu cateva mici complicatii, in sensul ca muri imediat dupa nastere!

Ce bafta pe regele SuckItUp,care oricum o insela cu o servitoare si nu stia cum sa ii spuna...

Regele se insura imediat cu servitoarea respectiva. Abia dupa nunta,regele s-a gandit ce nume sa-i puna fetitei.

Se gandi sa-i spuna Alexis Texas,dar parca nu suna bine,asa ca se gandi sa-i spuna Ionci,pentru ca mereu isi dorise un baiat.Da parca nici Ionci nu suna prea bine, asa ca hotara sa-i spuna SweetGirl.

Dupa ce regele SuckItUp ii gasira un nume fetitei,acesta merse la inmormantarea fostei sale neveste, Killy.

In momentul in care au bagat sicriul in groapa, Killy a reinviat din morti *era pe jumatate vampir* si a inceput sa zbiere ca un porc la taiere.Regele Suck a inlemnit cand a vazut-o pe Killy in viata.Si-a dat seama ca o sa-si petreaca tot restul vietii cu acea fata nebuna,dar destul de draguta.

Dupa ce a vazut-o pe servitoare langa Suck,Killy a luat scriul si l-a aruncat fix in dansa,ucigand-o.

Soldatii au imobilizat-o pe Killy, au pus-o intr-o camasa de forta si au dus-o in camera regelui, unde au legat-o de pat.

Dupa 5 ore, un preot a realizat ca regina e posedata de un demon puternic pe nume AiranMeidan.(Acest demon posedeaza de obicei mamele de 14 ani *Killy fiind una* si se remarca prin faptul ca nu suporta pe nimeni si spune mereu "sunteti naspa")

Regele nu dorea sa o lase in starea asta *pentru ca zbiera ca o nebuna si regele nu putea dormi la noapte,plus ca statea pe patul lui* asa ca a hotarat sa cheme pe cineva sa o exorcizeze.

Suck nu stia nici un exorcist,asa ca el si supusii lui au inceput sa caute in ziarele de la Kaufland, in speranta ca vor gasi pe cineva.

In final Suck a gasit un anunt
"Cau gay,sunati la numarul de telefon..."
Ba,pe asta il sun mai tarziu, isi spuse Suck

Dupa 5 minute Suck a mai gasit un anunt:
"Ai o sotie posedata de demon, suna la numarul de telefon."

Suck a sunat la numarul de telefon de pe anunt si l-a chemat pe exorcist.
Dupa 69 de minute cineva bate la usa.
Suck deschide si vede 7 sexy.
*Cei 7 pitici erau : DogMX,MineX,Endo,iSwag,Freaak, Croama si Love Sleep*
Cei 7 pitici l-au intrebat pe Suck unde e posedata.Suck i-a dus in camera unde era Killy si i-a intrebat daca mai poate fi exorcizata.
Mmmmmm,e destul de grav,DogMX adu betoniera, spuse Endo.
DogMX a adus o betoniera pe care cei 7 pitici au ciordit-o de pe santier acum mult timp.
Cei 7 pitici au luat-o pe Killy si au bagat-o in betoniera.
DogMX,porneste betoniea,spuse Endo.
DogMX a pornit betoniera.
Acum ce facem, intreba Suck.
Asteptam 2 ore cu ochii inchisi, spuse Endo.
Dupa 2 ore Suck a deschis ochii si a observa ca toate tablourile, televizoarele si masinile lipseau.
F^6tu-i in gura, spuse Suck.

Happy end.

V-a placut?
Sa mai fac povesti?
Va plac caloriferele?

38 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Daca nu sunt eu acolo cu Hitler si Kim Jong, degeaba.

Praaaaf.

| KillMePlease a răspuns:

straight face
Camioane.

| KillMePlease a răspuns:

Place poza de profil a tau. cool

| AirănMeidăn a răspuns:

sunteti naspa

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nașpa

| Croampa a răspuns:

Croama lui Cristi! De unde atata Croama?! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut rolling on the floor
Fa o carte cu povesti.
Ce-ar fi viata fara calorifere? Evident ca-mi plac.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e servitoarea?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Credeam că câinii nu poartă haine. Dar se pare că m-am înşelat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Păi atunci poţi să le speli singur.
Greşesc undeva, sau la cealaltă poveste ai zis c-o ajuţi pe mami la curăţenie?
Fii cuţu bun şi de data asta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Nu-s servitoarea ta, şi nici "amanta" lui SuckItUp.
Clar? Da? Aşa ziceam şi eu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Nu zău.
Stânga sau dreapta?
Alegere vitală.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Nu-mi spune că ai învăţat să tastezi cu capul.
Awh, asta doare.
Dar ar trebui să te aducă la realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ar trebui să-mi tai unghiile.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Din moment ce nu suntem legaţi nu pot fi mâna ta.
Deci... oboseşte-o pe a ta, singur.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Nu reiese nimic, ţi se pare.
*zice ceva*
Când mă vei lăsa în pace?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Te omor eu. Vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Neah, o las pe prietena ta să te omoare. Are dreptul.
Killy, sis, vino-ncoa'.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Serios?
Ăsta ar fi idealul tău despre o moarte chinuitoare, lentă şi sadică?
Cât sadism. Eşti mai sadic ca killerii din filmele horror.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Băieţii, în general.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Eu? Absolut nimic, ce să am cu ei?
Scapă-mă de stăpânu' ăsta al tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaa...nu ma asteptam la finalul asta.
Nu ma asteptam nici la faptul ca eu lipsesc din poveste. Hmmm.fa si Frumoasa si bestia.