| DogMX a întrebat:

Alba ca zapada
partea a2a

Aici aveti partea a1a

http://www.tpu.ro/......statea-la/

Dupa ce regele SuckItUp ii gasira un nume fetitei,acesta merse la inmormantarea fostei sale neveste,Killy.
In momentul in care au bagat sicriul in groapa, Killy a reinviat din morti *era pe jumatate vampir* si a inceput sa zbiere ca un porc la taiere.Regele Suck a inlemnit cand a vazut-o pe Killy in viata.Si-a dat seama ca o sa-si petreaca tot restul vietii cu acea fata nebuna,dar destul de draguta.
Dupa ce a vazut-o pe servitoare langa Suck,Killy a luat scriul si l-a aruncat fix in dansa,ucigand-o.
Soldatii au imobilizat-o pe Killy,au pus-o intr-o camasa de forta si au dus-o in camera regelui, unde au legat-o de pat.
Dupa 5 ore, un preot a realizat ca regina e posedata de un demon puternic pe nume AiranMeidan.(Acest demon posedeaza de obicei mamele de 14 ani *Killy fiind una* si se remarca prin faptul ca nu suporta pe nimeni si spune mereu "sunteti naspa")
Regele nu dorea sa o lase in starea asta *pentru ca zbiera ca o nebuna si regele nu putea dormi la noapte,plus ca statea pe patul lui* asa ca a hotarat sa cheme pe cineva sa o exorcizeze.
Suck nu stia nici un exorcist,asa ca el si supusii lui au inceput sa caute in ziarele de la Kaufland, in speranta ca vor gasi pe cineva.
In final Suck a gasit un anunt

END OF PART 2

Partea a3a si ultima o fac maine.

Va placut?

18 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Bis.
Biss.
Bissssssssssss.

| KillMePlease a răspuns:

Eeheeeehhh.
Traieesc!laughing))))
Sunt neee-bu-na (naa, naaa)
laughing))
Blaa blaaa blaaa
Da, ne-a placut (mie) datorita faptului ca laughing))))) intr-un final mi s-a demonstrat stiintific nebunia (de fapt nu, doar ca nu stiam ce sa zic)
happy

| KillMePlease a răspuns (pentru KillMePlease):

De fapt nu mi s-a demonstrat nebunia* crying(
Greseala vietii laughing

| KillMePlease a răspuns:

Imi place partea a3a.≧﹏≦
E cea mai emotionanta, nu-i asa? #^_^

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru DogMX):

?
Cee?
Ce ti-a facut? Sau ce ti-am facut eu?  ̄ˍ ̄

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru DogMX):

Aaaaaaaaa...laughing))
Acum are mai multa loogiicaa. *dâânngg*
Azi? Parca era ieri.^_^||
Oricum, succes!laughing)) Cred.•﹏•

| AirănMeidăn a răspuns:

iee am aparut
sunt personajul negativ dar ok
ma multumesc

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce? Vampiri, demoni în Albă-ca-zapada? Acum trebuia sa fie partea in care regele se recăsătorește, iar mama vitregă, cea cu "oglinda, oglinjoara", o alunga pe Albă si vânătorul si casa si pitici... sad

P.S. Se scrie " v-a". big grin

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru DogMX):

Se mai intampla si d'astea. *thug life* cool
laughing))

Răspuns utilizator avertizat