| MâţulMov a întrebat:

Am ai pus o data intrebarea asta dar n-am primit nici un raspuns asa ca o pun din nou:
Jucam eu cand eram mic de vreo 5 6 ani un joc, ma rog, un fel de joc, in care iti dadea tot felul de chestii(pusti, topoare, pistoale, ciocane, pistoale cu apa, super-eroi, manusi de box, bata de lemn, si multe altele)si faceai ce vroiai cu ele! De exemplu luai ciocanu si dadeai cu el in monitor de se facea varza, sau luai un laser si taiai montoru si tot felul de chestii. Poate-l stiti. Dar parca era ceva cu 2.Stiti?! De ex: Jazz2(Jazz e tot asa un joc...pe ala trebuie sa-l stiti). Si astaperca era ceva de gen animation sau anime...2.Oricum parca imi aduc aminte ca incepea cu litea A.

Dau funda la cel care-l gaseste si-mi spune de unde-l pot lua!

Răspuns Câştigător
| MâţulMov explică (pentru Bot):

Deci cum se numeste jocu? si de unde pot sa-l descarc?

| Bot a răspuns (pentru MâţulMov):

Http://www.mediafire.com/? fvrvl1c7onapsxr

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uneori TPU ma uimeste,nu prin greseli,fie gramaticale,fie de oridinea neconditionata a literelor intr-un cuvant,ci prin faptul ca, useri nu mai stiu categorile (si sunt multe din care pot alege) postand la naiba-ntre pupeze, pe unde au ei chef.Cred ca adimi aici ar trebui sa faca [,] curatenie.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Pune mana pe abecedar si invata literele sa citesti categoriile.

| MâţulMov explică (pentru ɔɐıɔ):

Man am pus-o la jocuri PC dar nu mi-a raspuns nimeni.

| Pufi1999 a răspuns:

Stress