| FetitzaCuOchiiCapruy a întrebat:

Am dat pana acum doar doua funde si vreau sa mai dau! Cine imi spune cel mai TARE banc pe care il stie primeste funda+ voturi+ tooot respectul meu pe care il am pe TPU. Nu mai stati! Scrieti si primiti!

Răspuns Câştigător
| FantomaTurcoaz a răspuns:

Sunt dintr-o revista:

Clientul catre ospatar:
-Nu-mi plac surprizele, asa ca va zic de acum:am munmai 50 de lei la mine. Ce imi recomandati?
-Un alt restaurant.

Doi mosi stateau pe o banca:
-Auzi, ovezi pe tipa aia? Moare dupa mine.
-De unde stii?
-Doar n-o sa moara dupa mine.

Intrebare:
-Cu cat la ora trebuie sa mergi pe sosea sa nu te prinda politia?
Raspuns:
-Cu 230 km pe ora, politia numerge asa repede.

Un canibal merge la seful de trib si ii cere mana fiice sale.
Acesta, oarecum surprins, il intreaba:
-Aici o vrei sau la pachet?

Sper ca te-am ajutat. Funda?

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Fato tu ești mai tare ca Dan Negru

| Elena1234456 a răspuns:

Intr-o criza de gelozie, ea ii reproseaza sotului:
-Acum 20 de ani gaseam pe haina ta fire de par blond. Acum 10 ani-fire negre. De la Revolutie incoace nu mai gasesc nimic. Nu am crezut in viata mea ca ai sa mergi atit de departe incit sa ma inseli cu o femeie cheala.

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/......casatorie/

| Elena1234456 a răspuns:

Suna telefonul si o voce de femeie spune:
- Alo?
- Cu doamna Ward, va rog.
- Eu sunt.
- Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis biopsia sotului dvs ieri la laborator, o biopsie a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic.
- Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata.
- Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs.
- Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward.
- Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data.
- Pai si ce ar trebui sa fac?
- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va mai culcati cu el!

| Elena1234456 a răspuns:

Un batrân de 75 de ani, merge la spital sa faca o analiza a spermei.Doctorul îi da un borcan si-i spune:
- Ia borcanul asta si vino cu analiza mâine!
A doua zi, batrânul apare, cu borcanul la fel de curat si gol ca ziua trecuta. Doctorul întreaba ce s-a întâmplat, iar batrânul explica:
- Stiti, doctore, uite ce-am patit: Prima data am încercat cu dreapta, apoi cu stânga si nimic. Apoi am chemat-o pe nevasta-mea. A încercat si ea si cu mâna dreapta, si cu mâna stânga, apoi cu gura: prima data cu proteza, apoi fara proteza si tot nimic. Apoi am chemat-o pe vecina de alaturi: a încercat si ea si cu amândoua mâinile si cu gura si tot fara
rezultat. Doctorul era socat:
- Ai chemat-o pe vecina?,
iar batrânul raspunde:
- Da si oricât ne-am chinuit, n-am reusit sa deschidem borcanul!

| Tweetymrrr a răspuns:

- Doctore, doctore, nu ma pot opri din furat masini.
- Ia pastilele astea, o data pe zi. Daca nu merg, adu-mi un Porsche data viitoare cand treci pe aici.

| Izz a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

| Hunter_8040 a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

Si inca ceva.

http://imgur.com/pJV5p

Cu amuzament! (In loc de "Cu bine!")
Hunter. >:)

| Biiiiiia a răspuns:

O femeie merge la magazinul de mobila si cumpara un dulap mare pentru
haine. Ajunge acasa cu dulapul si se gandeste sa-i faca o surpriza
sotului si sa monteze singura dulapul. Scoate instructiunile de montat
si-l monteaza.
Dupa ce termina se uita cu mandrie la dulapul montat In acel moment
trece tramvaiul prin fata geamului.
De la zguduitura se prabuseste dulapul. Femeia se apuca iarasi -
monteaza dulapul. Pe cand este iarasi gata - trece din nou un tramvai.
Dulapul se prabuseste din nou. Se apuca din nou - monteaza dulapul la
loc - trece tramvaiul - dulapul se prabuseste. Suparata merge inapoi
la magazin si face reclamatie. Meseriasul magazinului este trimis la
fata locului sa vada care e problema. Se apuca meseriasul si monteza
si el dulapul.
La trecerea tramvaiului se prabuseste dulapul din nou.
Se apuca din nou - monteaza dulapul la loc - trece tamvaiul - Se
prabuseste. La care meseriasul:
- Stiti ceva doamna - mai montez o data dulapul -ma bag dupa aceea in
dulap si poate vad asa mai bine din ce cauza se tot prabuseste cand trece tamvaiul. Zis si facut - intra in dulap si inchide usa. In momentul acela vine sotul acasa, vede dulapul:
- O iubire vad ca ai cumparat dulap nou...
Merge la dulap si deschide usa. Cand il vede pe celalalt in dulap se inroseste de furie si intreaba furios:
- Ce cauti aici in dulap?
La care meseriasul speriat:
- Poate nu o sa ma credeti dar... astept tramvaiul.

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/......casatorie/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau odata doi frati Tache si Tica si aveau o pravalie pe nume Gaurica.
Se duce Bula odata la pravalie si intreaba :
- Aveti tush?
- Avem tush ,zice Tache, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tica.
Vine bula a doua zi
- Aveti tush?
- Avem tush, zice Tica, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tache.
Vine bula a treia zi si ii vede pe amandoi fratii la pravalie si ii intreaba
- Aveti tush?
- Nu, raspund amandoi.
Iese Bula nervos din pravalie si zice:
- Cand Fu Tache nu Fu Tica cand Fu Tica nu Fu Tache cand Fu Tache si cu Tica nu Fu tush la Gaurica.