| No8odyN00ne a întrebat:

Vreau sa imi scrieti un banc.care este cel mai tare banc si care nu prea s-a auzit primeste funda.
PROMIT!

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Iti las o ghicitoare mai bine aici happy
E rotunda si tare, are gaura la mijloc, femei si fete o doresc, dupa ea mereu tanjesc happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru HadesSs):

Poola.

Verigheta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moare tiganu, la cimitir mama il mustra pe puradel:
-Zi mo si tu ceva de tactu!
Sta puradelu', se gandeste si incepe a spune:
Dragi vecini, stimate sat, ce-i viata? un rahat! luni *** pe mama -n pat, marti era pe prispa casii..azi s-a dus in p.a ma-si, iar tu mama indoliata, da-l in p.a mea de tata, ai uitat cand te-a batut cand cu altul te-ai ***, iar acum eu il plang intr-una, a murit, manca-i-ati p.a!