| RamonaMn a întrebat:

Am facut un test "Ce ai fost intr- viata anterioara?". Nu cred in astfel de chestii dar am zis sa incerc.;;) Si denota ca am fost un patruped :)) (pisica, caine sau vulpe). Incercati-l. http://www.clickpentrufemei.ro/teste_interactive/13

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a ieșit că sunt o plantă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a spus ca am fost de vita nobilalaughinglaughingtrebuie sa fiu mandra de astalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a spus ca am fost o actrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt Timeea si vreau sa iti spun ca sunt multe lucruripe care nu le stim dar eu cred ca Dumnezeu ne-a dat doar o sansa la viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca toti am fost pisica, caine sau vulpe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am facut si mi s-a zis: "Ai fost o dansatoare roscata din Tibet care a murit ingropata de vie"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci. asta mi-a iesit miehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da eu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mi-a iesit miewinking

Ce ai fost într-o viaţă anterioară?
De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mea scris asa, inseamna ca nu e corect, nu poate sa arate le toti tot una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De viţă nobilă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De de nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ramona, eu sunt Teodora iubesc animalele si acest test mi-a zis ca intr-o viata anterioaraun patruped dragut.Si apoi mi-a zis ca in viata asta imi plac excursiile, sunt foarte aventuroasa si ca pot citi oamenii si ce este in mintea lor ceea ce e foarte adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost popa laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine am fost în viața anterioară?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face am fost o vulpe, o pisica sau un caine A?!straight face

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva am facut si eu un test si a spus ca am fost un conducator roman cu toate ca sunt fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci., asta a iesitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi-a iesit si mie raluca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a iesit ca am fost o printesa, o regina sau o persoana de vita nobila intr-o alta viata anterioara. oare ii adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. nu cred ca e adevaratthinking hm in fye e faynbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a iesit acelasi lucru! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a iesit asabig grine viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai la fel un test stupid doar cu un rezultat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a zis exact acelasi lucrulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce rol au toate intrebarile alea daca raspunsul e acelasi pentru toti?