| Andruta a întrebat:

Am nevoie de statusuri.

Răspuns Câştigător
| Ɩиɢɛятяιƨт a răspuns:

Gasesti status-uri superbe pe site-ul asta:http://sweety-things.weebly.com/ Sunt si muuulte!:xfundita Plss:x:d

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma cac! dati buzz ca vreau sa scap de constipare!

| ELD a răspuns:

Google`eeee ai vizitatori... si care e intrebarea? Am nevoie de statusuri? SAU Imi dati si mie niste statusuri?

| Psihiatra a răspuns:

. astazi la biserica am vazut o doamna care vorbea la telefon si fuma: sa scap berea din mana nu alta DND bunica la pc, nu dati buzz ca face infarct Tanara, draguta, sexy, fara obligatii, 90-60-90, 1. 60 m, plina de viata, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! Prietenii falsi sa imi dea un Buzz...astazi fac prezenta... -DND dnd am zis
-nu fumez, nu ma droghez, nu injur ba bgm *** mi-a cazut tigara in bere!
- Am draci…. caut exorcist.
-Exista o lume mai buna…. dar este foarte scumpa.

| Shuellen a răspuns:

; x. plang ιn hohote de ras. dαy єvєrydαy. αuzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[laughing].; x

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Decat sa le dau satisfactie.
Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;]
Sh`o sa cad razand! =]

. Ink` 0 data, iar sh din nou`, t` fac high cand tuu` t` simti low

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

.•[O faţă de [PRINŢESA]!
Un corp [INDECENT]!
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

N-am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!batting eyelashes

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!big grin

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!smug

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!winking

Veneam pe 7 carari mancand pamant cu tot cu flori, in timp ce aia din spatele meu cica ''mai faci un pas si mori!laughing
In viata sunt multe cai gresite, ai grija pe care te indrepti. Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?
Multi au ce vor, da` nu`i destul, ca daca ar pica din cer atunci au tot. si nu e cool.

Ma pierd in vise, pasiune si sperante. si fac tot ce`mi trece prin cap, in afara de gloantze.

#. Stiu sufletul o sa doara.Pe motiv ca l-am lovit aseara. Spun ce te loveste nu te omoara. te face mai puternic.so n-o sa vin diseara. #
profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie:d"

| Bloondyna a răspuns:

@ɐɥʇɐɥsndɐԀ merita funda, statusurile sunt superbeeee; x