| anonim_4396 a întrebat:

Am o poblema grava crying
Sticla mea de Capy a luat-o la fuga pe scari pentru ca nu vroia sa ramana goala sad
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Ia lift-ul ca sa ajungi inaintea ei si s-o iei prin surprindere.

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Spune-i ca n-o s-o lasi goala ca o sa-i cumperi toale de firma sa se imbrace!

| Ashadow a răspuns (pentru evenso):

Cat de tareeeeeeeeeeeee.

| evenso a răspuns (pentru Ashadow):

big grin

| єχcєєℓ a răspuns (pentru evenso):

Să se impuste pe el sau sticla de Capy? Chiar nu inteleg nimic din pistolaru asta care flutura in vânt.

| LeMousiqe a răspuns:

Iti arde de glume?

| umbrax a răspuns:

Ia-ti alt capy care nu ii este frica ca ramane gol

| 00AName00 a răspuns:

Ia niste haine in miniatura si pune-le pe el.Nu o sa mai fie gol.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Cumpara-ti o cola de buzunar.

| veveritza6499 a răspuns:

Umple-o cu apa si asa va fi prea grea sa mai fuga ( mai ales daca mai ii pui si vreo piarta in ea tongue