| Deea03 a întrebat:

Am observat cateva chestii aici, pe TPU [stiu ca nu am mai raspuns de foarte mult timp, dar eu am intrat si am citit intrebarile si raspunsurile la aproape tot ce se afla la categoria t/a ]...

Voi luati TPU mult prea in serios. Daca va jigneste cineva va duceti intr-un colt, incepeti sa va taiati cu lama si sa plangeti. Amenintati ca plecati de aici si ca nu o sa mai intrati niciodata... DRAMATIZATI totul...

Unii chiar sunteti penibil. Nu va dati seama?! [ as da si nume, dar cred ca stiti si voi...]

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Baremi mai scapam de prostime...

| Muflă a răspuns:

Simt... simt că toți userii care vor răspunde la întrebarea asta or să primească stupid și nefolositor de la Rino sau mai știu eu cine pentru că nu și-a băut cafeaua de dimineață și automatul de la servici este stricat. *își ia stupid și nef*

Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree a răspuns:

Mda...eu sunt aceea.

| Pisicuța a răspuns:

Nuuu...nu suntem penibili, suntem jenibili!

| Deyutza a răspuns:

Ai putea sa dai nume...ca nu inteleg
aaa ceva de genu iustine1999? daa a plecat din cauza ca ne bateam joc de el, cred! dar ca sai faci, asta-i viata; unde nu estiacceptat tree sa pleci sau sa te schimbi, si el a ales sa plece;
ma bucura faptul...laughing

| theorizer a răspuns:

Nu am lame! Tu realizezi cat de dureros poate sa fie sa te sinucizi cu un aparat de tuns I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| Marius_1057 a răspuns:

Eu sunt nou pe TPU dar din cate imi dau seama pana acu se poate si glumi dar se poate vorbi si serios cand are nevoie omul de ajutor. Asta e impresia mea de o zi de cand mi-am facut cont aici sau nu e asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.
uni spun multe dar nu fac nimic.