| Broadband a întrebat:

Am visat ca dadeam limbi... oare ce o insemna? happy

15 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Înseamnă că nu mai merge afacerea cu limbi și vrei să te apuci de altceva.

| suităr a răspuns:

Nu mai da limbă fiartă de vacă la necunoscuți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat, s-au dat deja limbile cu o oră înainte (ora de vară), mai demult, iar limbile se dau cu o oră înapoi pe 26 oct (ora de iarnă).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cineva iti va da limbiwinking rolling on the floor
LoL rolling on the floor
P.S.: Sper sa nu fie cainele rolling on the floor

| horansgang a răspuns:

Că o să dai limbi şi că limbi dai

| AR1373 a răspuns:

Inseamna ca a inceput scoala.
*ma simt mandra ca ti-am stricat ziua*

| AinştainIsBack a răspuns:

Ca o sa dai limbi. Adica o sa fii vanzator de limbi depantofi si o sa dai limbi la greu(magazinul tau va fi foarte recunoscut).

| anonim_4396 a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Sau o să lucreze la o măcelărie.

| AinştainIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca eram utilizator senior, iti dadeam voturi de Inteligent si de Folositor.

| StJimmy a răspuns:

Ca o sa mori virgin.

| KingCobra a răspuns:

Ca poate o sa dai... sau ca ești pervers XD

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Depinde unde dadeai limbi laughing

| Alllee a răspuns:

Trebuia sa lasi visul sa continuie ca cine stie poate iti dadeai seama ce inseamna(iti dau un indiciu :continuare e ca dai si tu limbi bine asta nu-i un indicie e de fapt raspuunsu da oricum) Poate dadeai limbi din astea... sau poate ai visat ca nu vroiai sa inceapa ora asa ca ai dat limbile ceasului inapoi si asa aveai mai multa pauza big grin

| MacheteX a răspuns:

Inseamna ca o sa ramai doar cu viasatul...sau ca te-ai trezit prea repede si nu ai apucat sa finalizezi

| mateiass a răspuns:

Ai vizionat prea multe filme porno in ultimul timp