| VeveritaBestiala a întrebat:

Ani,ai aflat noutatile?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chronicles a răspuns:

Umpleţi T\A cu tot felul de întrebări stupide ca asta. De ce nu vorbiţi şi voi prin mesaje? Pe bune acum.

| VeveritaBestiala explică (pentru Chronicles):

Hai mai, tu stai in banca ta ca nu te-a intrebat nimeni nimic pe tine!

| Chronicles a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

Mda, uneori sunteţi prea exageraţi, sincer acum. Oricum, nu prea am chef să mă cert cu nimeni, doar v-am spus că deveniţi enervanţi dacă faceţi aşa mereu, deci, mă rog, să încheiăm subiectul.

| VeveritaBestiala explică (pentru Chronicles):

Te-as ruga politicos, fara sa crezi ca ma cert cu tine sau sa ai alte impresii, ca atunci cand vezi vreo intrebare de-a mea la care nu vrei sa raspunzi, sa-ti pastrezi remarcile pentru persoana ta.Imi cre scuze ca a trebuit sa ajungem pana aici, si te-as ruga insistent ca de azi inainte sa nu mai dai raspuns la nici o intrebare de-a mea, avand in vedere ca le consideri inutile.
Multumesc anticipat!

| Iubareata22 a răspuns:

Ca da nu sunt Ani

| Andrey3oo7 a răspuns:

Nu. hai ca am raspuns primul da-mi funda rolling on the floor