| Croampa a întrebat:

Astazi vom joca un mic " joc", cine refuza sa joace va mori ( exact, mi-am recapatat puterile de shinigami)! devil

Jocul are urmatoarele reguli:

1. Eu adresez anumite useri niste intrebari
2. Daca unul dintre voi nu raspunde, voi considera ca ati raspuns " da"
3. Nu se iau in considerare raspunsurilor altor useri, neintrebati
4. Daca nu jocati muriti. devil

Intrebarile sunt:

Depress, te-ai apucat de manele? Apropo, am observat ca ai un user numit " InnocentLucifer" la prieteni, ai devenit prietena cu Satan?

Sleep, esti "tâgan"( exprimare folosita de BestKiller)?

Dante, suntem cei mai buni prieteni? big grin

Doub, imi dai si mie cioco? thinking

Daisuki, ce sa te intreb? +_+

BestKiller, esti ardelean?

Sweety, iti place scoala?

Copac, nu te intreb nimic. straight face

Miner, iti mai plac baietii? O_O

Airan, te-am debanat? thinking

Jucati ca de nu! devil
A da, cred ca m-am uitat prea mult la Saw, ce credeti, seamana intrebarea si " jocurile" lor? thinking

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Esti Mad happy.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, îmi place scoala big grin