cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Ati mancat vreodata ardei umpluti cu forta?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Eu vreau fundita pls ca nu prea amcrying
Te rog frumlaughingdaca vrei dau si din genebatting eyelashesrolling on the floor

24 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pentru mine sunt un deliciu, dar cu forta niciodata nu am mancat. Ia spune-ne, cine te forteaza pe tine sa papi ardei umpluti?hee hee

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată și nici nu-mi plac.
Pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu am mâncat ardei umpluţi cu forţa, am mâncat cu forţa ardei umpluţi big grin.

| AndutzaAndu a răspuns:

ăla eu, ăla eu...

| Elena1234456 a răspuns:

Da, pentru ca eu am crezut ca este nepoliticos sa nu mananci ce ti se pune in fata happy. Imi plac ardeii umpluti de post big grin.

| Razvan a răspuns:

Numai piure garnisit cu sos de uraworried

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu-s o persoană violentă, îi păcălesc, îi duc cu vorba, nici nu-şi dau seama c-au fost umpluţi... până se prind cum stă treaba sunt deja haliţi...

| DeeDee28 a răspuns:

Depinde unde pui virgula in propozitie happy

Eu nu am mancat cu forta ardei umpluti...pentru ca nu m-a obligat nimeni

Ardeii umpluti (chiar si cu forta) imi plac... uneori e nevoie sa ii umplii cu forta, daca ei nu vor sa fie umplutihee hee

| Xonia a răspuns:

Ardei umpluti cu forta?
Eu stiu ca se umpluu cu care tocata.In fine(glm)
Daaa. Urasc ardeii umpluti si cand eram mica ma tot obligau ai mei sa mananc si dupa vomitam

| Farcas a răspuns:

Mi-e nu prea imi plac.
Si mananc de fiecare data cu forta laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Care vrei fundita?laughing

| bblock69 a răspuns:

Umpluti cu forta nu ...doar umpluti cu tupeuwinking laughing

| criss:) a răspuns:

Dalaughingcand eram mica. dar nici acum nu sunt prieteni cu stomacul meubig grin. dar, noroc ca nu ma mai obliga nimeni sa ii mananc acumlaughing.

| nuku a răspuns:

Cred ca ai fost la resturantul ala car bucatarul nu avea degete la maini si umplea ardeii cu forta si cu ce ave la indemana! Pofta mare!

| Klara a răspuns:

Nu, eu mananc doar ardei umpluti cu tandretze.

| greenish a răspuns:

Dacum smug si sarmale umplute cu intuneric si ceai de unghii. iar la desert, bors cu caramele:d laughing

| andreiyo50 a răspuns:

Este vreo gluma? ardeii se umplu cu carne si orez nu cu forta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mincat dar am luat atitudine vazind atita suferinta.Il tinea deschis si-l indesa acolo si, doamne ce mai tipa si se zbatea saracul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weacc! Nu-i suport! Din pacate, cand eram mica ma pacaleau parintii si-mi ziceau ca sunt sarmale cumparate de la restaurant(bine, ii aranjau intr-un fel...) Pana mi-am dat seama ca erau ardei si au inceput sa ma dezguste, am mancat,, obligata`` de nestiinta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingnu
mersi pentru piesele rock trimise happy
add daca vrei.happy
annabellatudor@yahoo.com
thnx.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Stii cum e sa tii bage cineva pe gat?! NU, nu stii, nu stie nimeni! Bleah. Nu vreau sa mai vad ardei umpluti tot restul vietii. :-&

| DanySpeedy a răspuns:

Numa cu Intuneric laughing

| dEL1RIuMMmLovE a răspuns:

Nu defapt noi tot timpu cand facem ardei umpluti luam 10 kg/litri de tranchilizante si sedative sa fim siguri ca "victima" doarme si noi ne facem linistiti treaba happy , binenteles cu atentie ca sa nu deterioram starea fizica a pacientului si sa ne introduca 128 de ani la puscarie unde vom sta intr-o celula fara wc cu un mexican care mananca chilli si canta la chitara .

| dEL1RIuMMmLovE a răspuns:

Nu de fapt noi tot timpu cand facem ardei umpluti luam 10 kg/litri de tranchilizante si sedative sa fim siguri ca "victima" doarme si noi ne facem linistiti treaba happy, binenteles cu atentie ca sa nu deterioram starea fizica a pacientului si sa ne introduca 128 de ani la puscarie unde vom sta intr-o celula fara wc cu un mexican care mananca chilli si canta la chitara.