| SquirtleBaby a întrebat:

Atunci cand porcii vor zbura maimutele vor invata sa coasa?

Răspuns Câştigător
| Shiva a răspuns:

Atunci cand vor zbura porcii o sa am un palat inconjurat de o piscina gravitationala plina cu crocodili. Tot cand vor zbura porcii mi se vor implini toate dorintele care le aveam pe la varsta de 4 ani :X:XX:XX:X:Xlove struck ce vremuri...

8 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Văd că tu ai învăţat deja...

| RockaruL a răspuns:

Porci zboara si maimutele vorbesc deja.Tu esti dovada vie.

| RockaruL a răspuns:

De ce ai modificat intrebarea? Era prea stupida?

| Vizitiul a răspuns:

Oameni vor manca laturi prin copaci.

| ReallySomebody a răspuns:

Si si iu ar super corect, i agri iu hiar end uitaut hau du iu faci hiar? daca giv mi fundita atunci i tenc iu veri veri mucibig grin hai plis nat tu bi rau!

| Siracuzia a răspuns:

Da,cu siguranta!

| xDivineAngel a răspuns:

Pai maimuta stie sa coasa dar porcu inca nu poate sa zboare :-s

| chinezoaica30 a răspuns:

Nu,ca stiu deja tongue