| DianaIsHere123 a întrebat:

Tot timpul ma intreb cum de porcii nu pot zbura... thinking Am ajuns la concluzia ca sunt prea slabi! Voi ce credeti?

17 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Probabil sunt slabi de cata grija ne poarta si ne promit gogosile! Noi de fiecare data spunem: cand o zbura porcul, deci trebuie sa zboare candva sa se indeplineasca si dorinta noastra!

evenso
| evenso a răspuns:

Da-le aripile tale big grin

| DianaIsHere123 explică (pentru evenso):

I'm a angel? thinking

| evenso a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Dark angel tongue

| DianaIsHere123 explică (pentru evenso):

WOOOOW! Mersi ca mi-ai spus!winking

| DianaIsHere123 explică (pentru evenso):

Dar stai putin thinking Daca eu sunt un inger negru, atunci :O straight face Sora mea este ZANA CEA BUNA CU CAINI IN CAP! Nu m-am gandit la asta niciodata....Este un SOC pentru mine!

| GroparuVesel a răspuns:

Redbull.Iti da aripi.
Groparull.Iti da lopeti.

| Ashadow a răspuns:

Pai daca porcii ar zbura soferii ar trebui sa-si spele masinile zilnic.

| Fridăm a răspuns:

Nu sunt aerodinamici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-ai văzut tu.

| mola a răspuns:

A mancat prea mulci porci fara aripi.

| 00AName00 a răspuns:

Dar porcii zboara deja.Am vazut unul zburand acum doua zile.

| Weedier a răspuns:

Proastă concluzie.

| 01rukia01 a răspuns:

Da-le sa bea redbull...(iti da aripi)

| Albãstriţaxx a răspuns:

Mda...nu au aripi laughing

| TheGenius a răspuns:

Invata-i tu sa zboare, poate ca ei nu stiu.

| dorin_5703 a răspuns:

Nu