| Wladutz a întrebat:

Bai,am o intrebare...
http://i.imgur.com/2nK5a.jpg

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca s-ar acorda achievements pentru fiecare apocalipsa pe care am prins-o...

| Musique a răspuns:

Pe 1 ianuarie.

| Sunnyツ a răspuns:

Nu mor Romanii cand vor Mayasii!winking

| CamiiBăă a răspuns:

Mai nou se zice ca apocalipsa s-ar putea sa vina in 2017 raised eyebrows.

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Pe 13.12. 2013 laughing La ora 13:13 laughing

| ChuckBass25 a răspuns:

laughing asta stiu "MAIASII"laughing care au murit acum nu stiu cate sute de aniwinking. Stai linistit ca la anul iar o sa inceapa astia "vine sfarsitul lumii! sunt cateva locuri unde nu va v-a afecta apocalipsa!" raised eyebrows really!? Sa nu crezi in asa ceva:*. Pana acum ne-au tinut numai cu faze din astea" PE 21 MURIM!" am murit?laughing nu:*.