| dadasssssssss a întrebat:

Http://i.imgur.com/FLOxO.jpg
Intrebare : Cine e asasinul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STOP JOC am gasit raspunsul: Primul e vinovatul.1 la mana este dreptaci, 2 la mana femeia a vazut imaginea in oglinda ceea ce face sa para ca asasinul este stangaci.

| dadasssssssss explică (pentru anonim_4396):

OK l-ai rezolvat. Bravo! Ai voturi de la mine. (scuze dar am zis ca nu dau funda). applause applause applause applause

| anonim_4396 a răspuns (pentru dadasssssssss):

Aham ti-am trimis PM ca n-aveam rabdare dar intre timp ai comentat la raspuns.Niiice chiar nu credeam ca pot sa-l rezolv.

25 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Stiu ca e total aiurea, laughing dar e Alfie pentru ca e stangaci [conduce cu stanga] si avea amnezie, deci nu-si amintea ca i-a dat-o lu' McManson.

*trebuia s-o zica*

| dadasssssssss explică (pentru Bogdanux):

Nu chiar dar mi-a placut raspunsul tau laughing rolling on the floor

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai posteaza si altele plz.happy

| dadasssssssss explică (pentru MasterOfDisaster):

Ok. Umatorul va aparea chiar in doua minute.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru dadasssssssss):

Un minut si 59, 58, 57,56,55,54,53 laughing

| dadasssssssss explică (pentru MasterOfDisaster):

E deja postat laughing

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru dadasssssssss):

Mie nu-mi apare crying

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru dadasssssssss):

Banuiesc ca mai dureaza pana ce sunt aprobate intrebarile :?

| dadasssssssss explică (pentru MasterOfDisaster):

Nu merge sa te uiti la profilul meu la intrebari?
In orice caz uite link-ul :
http://www.TPU.ro/......-banditii/

| Gandăr a răspuns:

Ce carte-i aia? D:

| dadasssssssss explică (pentru Gandăr):

E o revista mai veche si mi s-a parut interesanta...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Eu.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Insomnii a răspuns:

Echipa TPU...

(decemaicitestiparantezaaceastafarasens?)

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mostenitorul 2, pentru ca zice ca de 4 ore canta la chitara. ceilalti 2 scriau/brodau de la inceputul zilei
sau
mostenitorul 3 pentru ca barbatii nu brodeaza.

| WhatMeanLove a răspuns:

Mostenitorul 2.

| dadasssssssss explică:

ImYourFuckingNightmare este trivia nu amuzante.
Atentie. Fiti mai atenti la tot desenul nu doar la cei trei mostenitori.
Va dau un indiciu : Ceea ce spune femeia este foarte important pentru rezolvarea crimei.
Daca nu stiti voi da rezolvarea ori la sfarsitul zilei ori maine.
Mult succes in continuare.winking

| NevăstuicăxD a răspuns:

Serious,eu cu ImYourFucking...
sad

| MrCernea a răspuns:

Mostenitoru Nr 3laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...As zice ca Mostenitorul nr. 2 pentru ca (mi se pare mie) tine chitara invers.Primul n-are cum sa fie pentru ca e dreptaci iar nici al 3 lea pentru ca are rodul muncii in mana.

| dadasssssssss explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca tine chitara invers inseamna ca este stangaci, dar inca nu mi-ai demonstrat ca cel de-al doilea este vinovat. Uite-te la ce i-a zis femeia inspectorului (si uita-te si la acel desen) si s-ar putea sa iti dai seama.
Bafta!

| AsaMaCheamaPeMine a răspuns:

Numarul 1

| Lixandăr a răspuns:

O presupunere detectivul pentru că in oglinda arată un om cu o şapcă