| DrugFree a întrebat:

Bai, oamenilor, am observat o chestie. Un user odata mi-a amintit ca LadyJ foloseste replica,, desteptilor!". Voi ati observat ca LadyJ2, LadyJ3, ladyJ4 ( cate dreq or mai fi ), mrsJustinBieber, JustinBieber si majoritatea IloveJustinBieber folosesc aceasta replica? Cred ca Lady, in legatura cu asta, minte, a zis ca are decat un cont, dar nu ma mir sa NU ne fi fraierit. Asa, sa trecem la subiect : am vazut un plan : sa nu ii bagam in seama pe aia cu Bieber. Bai, voi chiar nu va dati seama ca atia isi fac cont ca sa ne enerveze pe noi? Voi chiar nu va ganditi ca fanii numai de Bieber sau de alte corcituri nu au ce sa faca pe TPU? Nu va dati seama ca il fac la vrajeala, LadyJ, chiar daca-mi vezi intrebarea, asa este. Poti sa zici tu ca nu e adevarat de 1000 de ori, NU MA INTERESEAZA. Nu au ce sa faca pe TPU, pot decat sa clentane de Bieber, ca e mai bun decat nu stiu cine etc. Dar acest cont NU ARE ROST. http://i.imgur.com/zEjRF.png aaa, si am uitat sa sterg si scrie acolo,, Bieber", deci sa nu creeti ca ma uitam pe ceva de-al lui, dar asa era,, intrebarea". Asa, ia nu va mai distrati voi ca ei, chiar ma enervati! Pentru ca ei vad ca noi nu-i suportam si ca sa ne faca mai rautacios, isi fac mai multe conturi. O sa raportez maine asta Stelei. Contul lor este facut aiurea, si cand au timp liber, vorbesc despre Bieber. Voi chiar nu vedeti ca aici ei sunt pusi aiurea? Ei nu pot da raspunsuri serioase, in unele probleme grave, aici nu ma refer la T/A... Deci, hai sa ne intelegem sa nu le mai raspundem la intrebari, ok?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

@JustinBieber, ştiu că te oftici că nu ştii să citeşti, dar...totuşi

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii care e ma treaba ...eu bag mana in foc ca 70 % din conturile de gen : ilovebieber, ladyj ...etc sunt facute la panarama pentru trolling!
...acum pe bune, daca chiar le placea justin bieber si erau disperate nu puneau intrebarile despre bieber tocmai pe t/a!
(pana la urma aici am vazut conturile astea...)
si 2 )...voi nu ati remarcat ca la inceput era ladyj si dupa aia au aparut alte 20 de conturi de genul ei?

Apache
| Apache a răspuns:

@JustinBieber
taci ma **** cu ochi...

| Bya132 a răspuns:

Câta nuvela...
Şi ideea e bună.

| Musique a răspuns:

@JustinBieber,sti ce cred eu,ca tu esti unu din boboci din clasele primare, care inca mai suge pe degetel, si care se da mare ca asculta "manele americane"asa ca tacati drecu fleanca aia

| giuly a răspuns:

L'a văzut cineva pe NOone?

just sayn'

| Serena1993 a răspuns:

Desteptilor! v-am zis sa nu va luati de Gaystin Bibar! e doar al meu! al meual meu! eu il castrez nu voitongue

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Acel user eram eu caci eu am pus odata intrebarea asta cu,, desteptilor,, ...hmm abstract

Răspuns utilizator avertizat
| Dollicious a răspuns:

@JustinBieber. tu estitongue

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

La cata lene mi-a fost sa citesc totam citit laughing Eu nici pana acum nu am raspuns la intrebari laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Georgie a răspuns:

Okehappy.Mie una imi convine cat sunt Anti Bieber, Anti Fani Bieber, Anti Lady L.happy

| Wladutz a răspuns:

Uite frate, povestea asta se dezbate de enşpe mii de zile si nu mai are rost.Ma doare in paişpe de LadyJ si cate dracu or mai fi cu Gaystin Biberon.Dai dracul pe toti.Deja povestea asta nu mai are rostul.Treaba ei daca vrea sa se faca de ras dao in colo si raportaţi orice intrebare de a ei si scapam de ele.

Întrebări recente