| P1nk1xD a întrebat:

Bona`TPU.;* As avea nevoie de niste ideei de jocuri. Nu pe internet, gen fazan, sau altele. Cat mai interesante. Funda cel mai distractiv+vot; Restul vot. Msk`:*

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Http://www.ghidpetrecericopii.ro/jocuri.html sper ca te ajut:x

3 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Fantanita, adevar sau provocare, baba oarba, ascunsea, leapsa, prinselea, T. O. M. A. N. A. P...

| BadBoyCristy a răspuns:

Telefonul american(toti care joaca in afara de unul care pune intrebarile spune la cel de langa el un cuvant, orice care trebuie tinut minte, iar cel care pune intrebarile trebuie sa intrebe fiecare persoana care joaca ceva, orice, cum ar fi "ce-ai mancat aseara", "cu cine dansezi in seara asta" etc

| UzzY475 a răspuns (pentru BadBoyCristy):

Mda laughing) si noi ne jucam dar spunem prostii laughing) Gen : ce ai mancat aseara? si ala raspunde : **** in castraveti cu branza ( ex )