| Geanin a întrebat:

Buna dimineata! Bine ati venit la Stirile Matinale T/A!

Astazi sunt prezentatorul vostru indragit, Geanin!

1.Se pare ca userul Corampa crede despre userul Geanin ca este prea serios si prea realist. Sa vedem, mai bine:

"1. Esti prea serios
2. Esti "rau"
3. " injuri" cu stelute
4. Ai logica si o folosesti prea mult( am spus-o de parca ar fi un lucru rau)"- spune el intr-o conversatie pe Skype

"Da' daca ai pune si intrebari gen: de ce cartoafele este prajite" ai parea mai amuzant" - a mai spus el

"Doar o persoana poate fi perversa si placuta in acelasi timp: Sleep( care are 18 si se pricepe la glume si la vorbe)" - romantism? gay love? nimeni nu stie... inca

2. Breaking news, imagini din casa lui Dante, inedit
#soc
http://i.imgur.com/rbttV7y.jpg

3.Se pare ca userul Turbox a inceput sa il urasca din tot sufletul pe userul Geanin. Spunadu-i asfel vorbe grele, Geanin a avut un moment de mini-depresie.

4.Ce se intampla cu Fabulosu si Daisuki? Se pare ca cei doi tineri au intrat in patimile aclcoolului si acum sunt la Spitalul Regina Maria.

5. Iata si ceva vesel, intr orele 14-18 se va organiza T/A Rap Battle. Castigatorul ca fi numit regele T/A pana pe data de 16 septembrie. Cine vine?

Va mutumesc ca ati urmarit stirile matinale T/A impreuna cu prezentatorul vostru iubit Geanin.

What you want to see next?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma,daca nu faci ca Dan Diaconescu Direct nu ai audienta deloc.

| RainmakerX a răspuns:

1. 3 Asta a durut...si eu injur cu stelute crying

4. Okay, dar ceva nou nu ai?
5. Pas. smug

| KamaSutra a răspuns:

1. Nu va mai certati mai

4. Hooopa smug

No

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Bai nu inteleg ce-au toti cu tine. Vezi, chestia aia ''Be you'' e o porcarie. Daca esti tu insuti se gasesc ceilalti sa comenteze ca vai, esti prea serios, de ce nu pui intrebari de genu de ce cartoafele este prajite? WTF?! Stii ce, lasa-i in pace. Fii tu insuti in continuare si lasa-i sa comenteze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, super discurs, dar tu ce ai patit de te-ai transformat asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Eu ''m-am transformat'' din proprie initiativa, nu mi-a spus nimeni sa o fac. Si oricum, ma schimb la loc peste ceva timp. Voiam doar sa o copy putin pe doreal, sora mea geamana. :3333

| DeathIncarnate a răspuns:

Cat timp liber ai nene'...

| L1feDRAIN a răspuns:

I want to see p0rn news.
Not about you, a piece of s*#t

Bye :3

| SweetMinion a răspuns:

La 4 stie toata lumea ca cei 2 sunt mai mult beti, nu e chestie noua.