| Ivanaaa a întrebat:

Imi dati niste site`uri cu cazaturi funnylaughingfaze comice etc. Le ador sunt foarte amuzantelaughingDar unele mai noi 2011.Ca m`am uitat la toate sa acum nu ma`i gasesc ceva nousad. Dar va rog daca sa poate in seara asta...am chef sa rad!laughinghappyCele mai amuzante primesc FUNDAhappy!

8 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Tu ai auzit vreodată de chestia aia numită Google? -__-

| Ivanaaa explică (pentru Downfall):

Daca ai citi intrebarea bine ai vedea ca am cautat dar nu m`ai gasesc nimic nou.Asa ca daca nu stii sa raspunzi la intrebare nu iti mai da cu parerea!phbbbbt

| Downfall a răspuns (pentru Ivanaaa):

Ok, mă număr printre cei care citesc întrebările prea lungi pe jumătate...vina mea
Dar totuşi...aici e T/A, se presupune că întrebările trebuie să fie cât de cât amuzante

| costea7 a răspuns:

Staiiii... google? CE Wtf?!?

| Ivanaaa explică (pentru costea7):

Poţi să răspunzi la întrebarea pusă de mine? Dacă nu, atunci vezi`ţi`` de treaba ta şi nu mai comenta aiurea!

| Funner a răspuns:

Pentru faze comice si funny ai nevoie de http://moldfun.net - au multe materiale de genu si sunt noi!
http://moldfun.net/faze-comice-cu-animale - uite o selectie cu faze comice cu animale a fost pusa azi!
Funda?

| AngellenDoll a răspuns:

Pai intri pe google, si scrii pufosi.org sunt niste poze mai tampite cu animale majoritatea pisici dar sunt destul de amuzante asa cred mie imi plac la nebunie. Sper ca te-am ajutat ^-^
Bafta!

P.S. fundita? big grin