| asdfghevere a întrebat:

maine plec in tabara si vreau si eu niste farse pe care i le pot face prietenilor... mersi mult :* funda!

10 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Is sute de glume, cel mai bine te gandesti tu singura la o farsa, originala.

| Amaterasu a răspuns:

Ii pui frisca in palma si il gadili pe nas.Am pati-o si eu, dar i-am anchilozat pe aia doi(muay thai de 3 ani)si m-au trimis acasa blah blah blah.Cand m-am uitat in oglinda m-a luat si pe mine rasul putin, sincer. rolling on the floor

| JoanJett a răspuns:

In timp ce doarme pune-i pasta de dinti pe fata, in papuci sau pune-i frisca pe mana si gadila-l cu o pana la nas laughing, faceti farse la telefon si nu mai stiu laughing

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Poti sa-i mazgalesti pe fata cu pasta de dinti!laughing( am patit-o) nu conteaza... sau sa pui pe clanta pasta de dinti, si el, cand va deschide usa, pleosc! sau sa-i bagi mana unuia dintre colegi intr-un oahar cu apa rece! senzatii tari

| AdyRo98 a răspuns:

Sa le pui frisca pe mana si sai gadili pe fata, la masa daca mancati ciorba sai pui lu unu cand nu-i atent zeama de ardei iute, sai torni apa in pat sau sai pui o sticla cu apa calduta pe burta, sai bagi mana in pahar cu ama calda sau rece, sai iei chilotii sai legi cu ata de usa, pentru mai multe sfaturi adrian_n98

| BluezZzz a răspuns:

Ascultama cas expert
Iei pe unu complice si seara va luati cearceafu si ceva zgomotos si tipati incet pana ala se mai trezeste si unu sa zica vino pana afara sa va duceti la toaleta si complicele sau daca intra ala primul fugiti sau daca complicele intra tipa si sta jos si ala fuge si ala cu cearceafu vine dupa el daca se duce in cabana/camera sa il faceti sa auda pasii si sa intrati cu viteza la el in pat sau in locul unde e ascuns.PRIECEPUT?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BluezZzz):

Eu am priceput aproape tot, dar nu stiu cum sa tip incet...

| BluezZzz a răspuns:

Pune-i telefonul langa el pune-i frisca sau pasta de dint si suna si sa vezi cu se facelaughing

| SonDev a răspuns:

Farsa telefonica("-eu miros e pe acolo?" Si el iti raspunde "eu miros?!" si tu spui "cu siguranta!"