| Chfiupii a întrebat:

scriu o intrebare pe trivia/amuzante pentru ca ma plictisesc.
Intrebarea: ce parere aveti de avatar meu, arata anormal, ciudat, simpatic, nasol. Cine se gandeste ca mine are funda. >:" Nu obligatoriu numai cuvinte cei de scrise inainte.

Răspuns Câştigător
| Valiku a răspuns:

Parca ai vrea sa sperii pe cineva cu avataru ala laughing

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Avatarul este bizar şi copilăresc şi despre nume nu comentez... Eu zic să ţi-l schimbi şi să pui mâna pe carte!

pa, pa.

| AudImagini a răspuns:

Haide, mai! Mie imi place la nebunie! E unic si. fresh si stii tu... chestii de genul asta! E misto

| Nicolelenaa a răspuns:

Toate cele de mai sus laughing

Răspuns utilizator avertizat