| Bya132 a întrebat:

Ce părere aveți despre mine? Acum, serios. Pun întrebarea la Trivia/Amuzante deoarece aici îmi petrec timpul pe TPU.

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iustinell? confused

*intrebare pusa pentru a fi pa trend*
Esti tare ca faci fata categoriei asteia!

| pinguinuVerde a răspuns:

Eşti foarte simpatică, duduie.
TPU e viaţa nostră virtuală! love struck
''Nu, dudă?''

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O părere virtuală!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| 3rdWW a răspuns:

You're cool. :]

| Yep a răspuns:

Ce pot sa zic? Esti foarte tare, frate!laughing

| Enigmă a răspuns:

Din cate am vazut pe TPU esti un utilizator serios, care chiar vrea sa ajute oamenii pe acest site, uneori cu riscul de a nu fi apreciata.
Toata admiratia. happy

| ElySiKazy a răspuns:

Nu te cunosc straight face

| JustMelavJustMe a răspuns:

Cred ca esti un user care ar putea fi exemplu pentru unii.thinking in rest ca persoana nu am avut onoarea sa te cunosc*tobele*...dar poate voi avea*si trompeta*

| Dyony01 a răspuns:

Esti nebuna!, iubesc fetele care sunt mai nebune! si eu sunt la felll

te iubesccc pentru ca esti ca si mine :X:X: nebuna love struck

| BassBooster a răspuns:

Din pacate nu te stiuhappy dar daca doresti am putea afla mai multe unul despre celalaltwinking toni.bora@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi ești simpatică... whistling

| catalina88 a răspuns:

Nu te cunosc dar din intrebarile care le-ai pus mi se pari chiar draguta