| Annalina99 a întrebat:

Buna seara.Ma demult am gasit pe facebook o poza cu spongebob pe care scria "Cand eram mici eram prosti, acum am crecut si suntem mai prosti"sau ceva de gen.Stiti unde as putea sa o gasesc?
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| SmartLier a răspuns:

Am gasit! :D:D
Aici:https://www.facebook.com/....../photo.php
Funda?

| Mrr_Ana_1996 a răspuns (pentru SmartLier):

Mie nu imi merge link-ul sad daca puteti sa dati un URL ar fi genial. Am si eu nevoie de pozaa. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tot acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu stiu.

| SongokuJR a răspuns:

Pe facebooklaughing

| iHateStrike a răspuns:

Păăi... Nu știu ce să zic... Nu poți s-o găsești, dacă-ți amintești pagina în care ai văzut poza, poate ai putea s-o găsești.