| claudiu2386 a întrebat:

tocmai am terminat de renovat baia. am pus faianta din Italia si gresie din Spania. cat credeti ca as putea sa cer ca sa o inchiriez pentru pitipoance sa isi faca poze in ea?

Răspuns Câştigător
| Karlitta a răspuns:

Pai destul de mult avand in vedere ca ai faianta din Italia si gresie din Spania.100 euroi poza, 50 daca iti mai fac si un handjob.Ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| Karlitta a răspuns (pentru claudiu2386):

Wooow stai asa ca nu ma refeream la minelaughing."Fac" la persoana a treia.Ele! Nu eu.Da mersi pentru invitatie oricumlaughing

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Prietenoasa a răspuns:

Tu ai 8 ani si sti ce sunt multe lucruri de care eu nu stiam. La 7 aveai id de mes si iti placea de o fata atat zic nu te supara.

| Malina4 a răspuns:

Pai cam 50 euro poza pentru ca e destul de mult si gresia si faianta noua

| MaidenGirl a răspuns:

Ooo, faianta din Italia, gresie din Spania. Bun, buun... Pitipoancele vor fi incantate smug. Cere si tu. 69 euro / poza. thinking