| Skittles19 a întrebat:

Buna tuturor.

Ce "replici" mai amuzante folositi voi? De exemplu eu in loc sa spun ca imi fac parul cu presa spun ca imi presez parul. laughing

Astept raspunsuri.
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

In loc de a-i zice unui om ca e prost ii spun ca e destept de da in gropi.In loc sa spun cu placere spun cu placinta.In loc sa injur cu in puii mei spun in puii mei din frigider.Folosesc multe dar nu imi vin acum in cap... a da si daca imi zice cineva ca sunt praf eu ii rapsund da ma sunt praf...praf de stele.

| midnight a răspuns:

In loc sa-i spun unui om ca e prost ii spun ca e cazut in cap! in loc sa zic ca dau drumu la lumina si deschid geamu' spun ca dau drumu la geam si deschid lumina! in loc sa-i spun cuiva sa ma lase in pace ii spun " du-te si spanzura-te!" in loc sa spun ca am copiat la...sa zicem franceza, spun ca m-am consultat cu X la testul de la franceza. si mai era una... elevii nu raman corigenti sunt lasati corigenti. si folosesc multe da nu pot sa le zic la comanda.