| Foxie2 a întrebat:

Buna :X am si eu nevoie de ceva ideei pentru un cadou perusului meu :* ca se apropie zihua lui! E baiat, cand a facut un an i-am luat o papagalita, acum face 3 ani si ma gandeam...cu toate ca e baiat sa-i faca pedichiura!
Ce oja pot sa folosii?
Mai aveti alte idheei de cadouri :?
Fiti seriosi! not...

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Are nevoie de o zgarda. sad

| Ţepeşu a răspuns:

OK, eu aduc gratarul si tu il jupuiesti. Deal?

| MimiPopescu a răspuns:

I-ai o pisica. O sa fie asa dragut. Uite ce bine se inteleg. http://i.imgur.com/ARz1t.jpg

| Just4Joker a răspuns:

I-ai un vibrator...

| PrunaPătrată a răspuns:

Poti sa ai iei diferite mancaruri speciale pentru perusi poti sa ai iei o cusca noua... iti trebuie putina imaginatie, baftawinking si sa traiasca si papagalii tai ca al meu a murit sad

| Foxie2 explică (pentru PrunaPătrată):

Mie imi pare rau de papagalul tau dar daca era hobbies&pet mai ziceam dar nu degeaba am pus-o la T/A e la *misto*. oricum mersi chiar am doi perusi dar bine asta nu conteaza

| PrunaPătrată a răspuns (pentru Foxie2):

Ok, bafta in continuarewinking

| MireeeLa a răspuns:

Cumparei o noua cusca, o agatatoare noua o cutie de mancare noua, inca o papagalita, o cutiuta de balacit vara, batoane cu mei, o oglinda pentru papagali si cam atat Funda?

Întrebări recente