| anonim_4396 a întrebat:

buna ziua! Ciorapel, unicornul meu, a disparut.Daca il vedeti va rog frumos sa ma anuntati. Ofer recompensa!
Aici este o poza cu el: http://fc06.deviantart.net/......31hzw2.png

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ciorăpel nu mai e. L-am mâncat.
Poţi să plângi acum.

| SĦÌŊ a răspuns (pentru Furculingură):

Tineti-ma, tineti-ma ca o omor! Criminalo! O sa te razbun Ciorapel, o sa te razbun!

| Pricked a răspuns:

Ciorapel se călăreşte cu bunica. Vino şi ia-ţi scursura de aici.
Nu uita recompensa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi fură din iarba mea mov cu buline portocalii.
Ia-l de-aici.

| SĦÌŊ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-i si lui! Poate ii e pofta, saracutul, cat sa chinuit oare...

| anonim_4396 explică (pentru SĦÌŊ):

I-am tăiat aripile.
Alea erau aripi, nu?

| SĦÌŊ a răspuns (pentru anonim_4396):

...nu

| Fernando9Torres a răspuns:

L-am gasit pe Soseta...varul lui ciorapel!

| SĦÌŊ a răspuns (pentru Fernando9Torres):

NU-i bun! Eu il vreau pe Ciorapel pe al meu!

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Lam vozut pe Ciorapel, a furat toti cartofi din pivnita, apoi ma scuipat intre ochi, m-a pupat, si a plecat spre asfintit cu cartofi