| anonim_4396 a întrebat:

Ca tot se apropie 1 aprilie, am vazut o chestie cu o moneda lipita de asfalt, cu ce se lipsete si in ce locuri[ asfalt/marmura/granit...] si daca stiti in clasa, ce glume pot face?

4 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu stiu crying

| 00AName00 a răspuns:

Se lipeste cu saliva.

| Catalin970 a răspuns:

Super Glue sau Picatura pe o suprafata plata iese cel mai bine dar ai grija sa lasi lipiciul sa se usuce. Daca vrei sa lipesti moneda pe o suprafata din lemn foloseste aracet cum a spus @aNnOoNyyMoUs...frate,numele mi-a luat mai mult ca tot raspunsullaughing.

| aNnOnNyyMoUs a răspuns:

Dai si tu cu aracet,, Like a boss"laughing