| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut în unele anunțuri la telefon avea ceva pe spate lipit că o monedă ce e aia? Pentru ce e? Am văzut un tel care mi-o plăcut da avea o monedă pe spate lipită mereu mă întrebam ce e aia la ce ajuta.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Fie ceva magnet pentru suport auto.
Fie, un fel de "dispozitiv" de te apara de ceva radiatii wifi sau ceva de genu, acu ca functioneaza sau nu, nu stiu, dar am vazut si eu la o persoana si a zis ca e ceva de genu.

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E magnet pentru suportul auto

| SilentRain a răspuns:

Nu știu la ce te referi :-?
La astea oare
https://www.google.com/......ps?/search

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e sărăcie din aia thinking
Suport auto 'magnetic
Sau încărcător wireless
Îmi cumperi telefon? happy

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Pai tu trebuie sa îmi cumperi că nu mai e mult și e ziua mea.sa ști că acept doar Samsung s20 ultra

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

No, nu e deloc, adică la bani mei cumpăr 7 din alea nu unul rolling on the floor)
Chiar e ziua ta? Devi pensionar?

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Mie-mi iei?

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu, eu mereu voi fi always Young & strong.pai cumparami și mie unul daca tot te lauzi că ești bombardiera happy

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

50 de flotări și e al tău

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți cumpăr flori, câți ani faci?

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Gata

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu mersi le poți păstra.am acolo ceva, ceva ani de stat în casă. Semnat campionul tau.

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

Stai ca ți-l trimit acum cu avionul meu privat

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

24?
Campion la ce? La tras apa la baie?
La schimbat canalele la tv?

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Subalternii nu au voie sa comenteze la ce sunt eu campion ești prea mica.pai când zic silentrain deja e clar că am tras apa happy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Muritori de rand ca tine nici nu pot pronunța numele meu, ca ii trazneste fulgerul instant :p

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Văd în tine și tind sa cred că ai nevoie de iubire de alinare de afecțiune de ouă făcute la grătar de biscuiți făcuți la reseu

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohh biscuiți la reseu atâta de romantic '
Sunt bine și fără afecțiune și bla bla bla